Gatvės muzikos diena – ne talentų šou

„Grojimas gatvėje pradedančiajam muzikantui yra laiptelis į sceną, o patyrusiam muzikantui – žingsnis išsilaisvinimo nuo jau susiformavusių scenos įpročių ar klišių link. Abiem atvejais – tai veda į asmeninį tobulėjimą. Taigi Gatvės muzikos diena yra ne tik smagu, bet ir verta“, – neabejoja A. Mamontovas. Tačiau, anot jo, ši šventė neturi tikslo atrasti kokius nors talentus. „Tai nėra talentų šou, Gatvės muzikos dienos renginyje dalyvauja ir jauni, ir vyresni, ir apskritai garbaus amžiaus žmonės. Įvairiausių profesijų, ir profesionalai, ir mėgėjai ar tiesiog prijaučiantys. Jei kas nors pasirodys taip įspūdingai, kad taps žinomas, – mes tiktai džiaugsimės“, – tikino šventės iniciatorius.Plakatas

Visagine „Gatvės muzikos diena“ vyks Sedulinos alėjoje nuo 12.00 val. Visaginiečiai žada būti įdomūs ir tikisi iš mažos gatvės šventės užsiauginti didelį tradicinį gatvės muzikos renginį. Nesvarbu, kuo ar ką groji, dainuoji, šoki, svarbu pasidalinti savo talentu, nustebinti praeivį, padaryti šventę sau ir savo miestui.

„Žmogau, jei ir yra tų talentų, tai jų jau seniai nebėra Lietuvoje, jei jie yra – tavo laimė, jie tikrai parodys, ką moka. Aš pats esu talentas, norėčiau sudalyvaut šioje šventėje, tikrai įdomu būtų, bet, deja, nesu Lietuvoje. O šiaip paprašykit O. Kolobovaitės, gal ji ką sudainuos, gal mūsų akrobatai ką nors parodys. Tiesiog dalyvaukit visi iki vieno ir tada pamatysit, ką iš tikro turi bei gali VISAGINAS!“, – sako internautas Steponas.

Na, o vakare nuo 18.00 val., šalia Visagino kultūros centro „Bangos“ renginių salės, prasidės antrasis akustinės roko muzikos festivalis „EuroPrimus 2011“.

2011 m. gegužės 7 d. visaginiečiai gyvens muzikos ritmu. Registruokitės telefonu 8 626 02877 (Aurimas Gudas), Visagino kultūros centre Vilties g. 1, tel. (8 386) 50 417 (Violeta Abarienė) arba el. paštu gudas.aurimas@gmail.com

Apie renginį daugiau informacijos rasite tinklapyje www.facebook.com įvedę Gatvės muzikos diena Visagine.

Prenumeruok – apie renginius žinok!

Renginių anonsas

  • Nuo 2020 m. balandžio 28 d. iki 2020 m. gegužės 30 d. atšaukiami visi renginiai

Mūsų draugai