Gitaros šedevrai: nuo renesanso iki džiazo

2011 m. vasario 20 d. 16.00 val. Visagino kultūros centras miesto bendruomenę kviečia į vieno ryškiausių klasikinės gitaros atlikėjų Lietuvoje Sergejaus Krinicino koncertą.

koncertasAtlikėjas muzikos garsais papasakos visą gitaros istoriją – nuo jos ištakų iki džiazo. Tai paini ir intriguojanti istorija. Tai žėrintis virtuoziškumas ir lyrinės spalvos. Gitaros legenda A. Segovia yra pasakęs: „Vienas ispanas – jau visa bendruomenė, kaip ir viena gitara – visas orkestras!“

Koncerte išgirsite J. Dowlando, J. S. Bacho, F. Tarregos, F. Soro, N. Koškino ir kitų kompozitorių kūrinius. Taip pat skambės ir Francisco Tarrega-Niccolo Paganinio „Venecijos karnavalas“. Šio kūrinio, atliekamo S. Krinicino, galite pasiklausyti čia: http://www.youtube.com/watch?v=NsKZaZZ8UUU

Koncertas vyks VKC „Bangos“ renginių salėje. Bilietus galite įsigyti VKC „Bangos“ renginių salės patalpose antradieniais-šeštadieniais nuo 14.00 iki 20.00 val. ir www.bilietupasaulis.lt Telefonas pasiteirauti 8 659 75 368.

Renginių anonsas

Gegužės 5 d. – birželio 5 d. VKC „Draugystė“ (Parko g. 7) Alinos Novosad paroda „Abstrakcija interjere“

Gegužės 6 d. 11.00 val. VKC „Sedulina“ (Vilties g. 5) Česlavos Pimpienės gyvenimui ir kūrybai skirtos parodos „Gyvoji istorija“ atidarymas (leidžiama iki 30 žmonių su išankstine registracija telefonu 865682804)