Kviečiame į valstybės (Lietuvoe karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos iškilmes

PROGRAMA: Visi renginiai vyks Visagino kultūros centro „Banga“ salėje (Parko g. 16) Liepos 6 plakatas

Liepos 5 d. 17.00  val. – Baltijos kamerinio operos teatro patriotinė programa „Vardan tos“;
Liepos 6 d. 21.00 val. – „Tautiškos giesmės“ giedojimo akcija „Tautiška giesmė aplink pasaulį.Tradicija, kuria verta didžiuotis“.„Vardan tos“ Koncerto programa skirta lietuviškai literatūrai ir muzikai puoselėti

Patriotinės minties vedami, lietuvių literatūros klasikų įkvėpti, Agnė Sabulytė (mecosopranas), Jonas Sakalauskas (baritonas) ir Ugnė Antanavčiūtė (fortepijonas) kviečia į žodžio ir muzikos vakarą „Vardan tos“. Programoje poetų J.Vaičiūnaitės eilėraščių ciklas „Kanonas Barborai Radvilaitei“ ir J.Marcinkevičiaus dramos „Mindaugas“ ištraukos bei V.Klovos, J.Karnavičiaus ir kt. kompozitorių kūriniai.

Agne SabulytėAgnė Sabulytė – dainininkė, 2010 metais Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje įgijusi magistro diplomą. Atlikėja laimėjusi pirmąją premiją bei apdovanojimą už geriausią lietuvių liaudies dainos atlikimą devintajame Vincės Jonuškaitė –Zaunienės dainininkių konkurse, įvertinta antra vieta tarptautiniame konkurse „Daina miestui“, 2009 metais gavusi kolektyvinį apdovanojimą „Scenos kryžių“ už mono spektaklį-operą „Izadora“ debiuto srityje, paruošusi įvairių vaidmenų šiuolaikinėse operose ir kt. Atlikėja ypatingą dėmesį skiria poezijai, yra parengusi ne vieną muzikinę-literatūrinę programą. Dainininkė stažavosi vasaros kursuose Vokietijoje, dalyvavo festivaliuose „Oper Oder Spree“(Vokietija), „NOA“, „Tebūnie naktis“, „Kražių festivalis“, „Poezijos pavasaris“ ir kt. Lietuvių liaudies bei originali lietuvių kompozitorių kūryba yra svarbi jos repertuaro dalis.

Jonas SakalauskasJonas Sakalauskas – dainininkas, 2010 metais Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje įgijęs magistro diplomą. Dalyvauja šiuolaikinės operos pastatymuose, yra aktyviai koncertuojančios pop klasikos grupės „El Fuego“ narys. Atlikėjas bendradarbiavo su tokiais režisieriais kaip Gytis Padegimas, Ramunė Kudzmanaitė, Agnius Jankevičius ir kt. 2004 metais sukūrė Juliaus vaidmenį G.Kuprevičiaus miuzikle „Ugnies medžioklė su varovais“, 2008 metais – Dali vaidmenį G.Kuprevičiaus miuzikle „Dali Gala“, 2010 metais – Žermono vaidmenį Dž. Verdi operoje „Traviata“ bei Smirnovo vaidmenį W. Walton operoje „Meška“. Kaip kompozitorius 2009 metais Jonas Sakalauskas buvo įvertintas „Scenos kryžiumi“, kolektyvniu apdovanojimu už mono spektaklį – operą „Izadora“ debiuto srityje. Dainininkas stažavosi vasaros kursuose Vokietijoje  „Oper Oder Spree“(Vokietija), kuriuose buvo apdovanotas specialiu publikos prizu už  vokiškos dainos atlikimą. Ypatingą dėmesį atlikėjas ir kompozitorius skiria nacionalinės operos sklaidai ir kūrimui. Yra šiuolaikinės operos festivalio „NOA“ iniciatorius.

Ugnė AntanavičiūtėUgnė Antanavičiūtė – pianistė, 2010 metais Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje įgijusi magistro diplomą. Atlikėja yra tarptautinių konkursų laureatė, kamerinio trio „Claviola“ iniciatorė ir sumanytoja. Ugnė Antanavičiūtė magistrą baigė LMTA lektorės Giedrės Kondrotaitės, doc. Irenos Čiurilaitės ir doc. Juliaus Andrejevo klasėse, baigė prof. Petro Geniušo klasę, tobulinosi Štutgarto muzikos akademijoje (prof. C. Witthoeffto klasėje). Pianistė koncertuoja ir dalyvauja įvairiuose šiuolaikinės lietuvių muzikos projektuose.2004 m. pučiamųjų varžybose Austrijoje ji buvo pripažinta geriausia koncertmeistere.

 

 

Prenumeruok – apie renginius žinok!

Renginių anonsas

  • Nuo 2020 m. balandžio 28 d. iki 2020 m. gegužės 30 d. atšaukiami visi renginiai

Mūsų draugai