PANDA KVIEČIA Į PREMJERĄ

2010 m. birželio 1 d. 11.00 val. didelius ir mažus kviečiame į Visagino kultūros centro „Orbitos“ salę, kurioje vyks šokio spektaklio „Kad panda būtų ne tik sapnuose“ premjera. Tai pasakojimas apie miško žvėrelių gyvenimą ir žmogaus neleistiną, neprotingą elgesį su jį supančia aplinka.
Birželio 1 d. – Tarptautinė vaikų gynimo diena. Šiandien vaikai turi savo teises, tačiau teatrasturime juos skatinti stebėti, pažinti gamtą, galvoti ne tik apie save, bet ir apie kitus, ypač apie tuos, kurie negali ginti savo teisių.
Spektaklio kūrėjai akcentuoja, kad labai svarbu jau nuo ankstyvos vaikystės meninėmis ir kitomis žinių perteikimo formomis aiškinti, kad žmogus ne tik gamtos dalis – jis atsakingas už jos išsaugojimą. Būtent žmogus kasdien sunaikina daug gyvybės formų ir rūšių. Jo veiksmai skatina klimato kaitą, didina aplinkos užterštumą. O juk be gamtos nėra ateities!
Šis spektakliukas skirtas 5–12 metų vaikams. Trukmė – 20 min. Spektaklyje šoka Visagino kultūros centro merginų šokių grupė „Rodničiok“ ir mergaičių šokių grupė „Raselės“. Įėjimas nemokamas.

[nggallery id=25] 

Prenumeruok – apie renginius žinok!

Renginių anonsas

  • Nuo 2020 m. balandžio 28 d. iki 2020 m. gegužės 30 d. atšaukiami visi renginiai

Mūsų draugai