Kviečiame į retro komediją „Sidabrinės šliurės“!

Visagino kultūros centro (toliau – VKC) teatras „Gyvenimas gražus!“, režisierė Birutė Klevickienė, vėl kviečia visaginiečius į spektaklį – A. Kairio retro komediją „Sidabrinės šliurės“. Spektaklis įvyks 2011 m. spalio 21 d. 19.00 val. VKC „Orbitos“ salėje. Bilieto kaina 5 Lt.Plakatas sidabrines sliures

Išeivijos dramaturgas Anatolijus Kairys parašė pjesę „Sidabrinė diena“, o mums kilo idėja pagal ją pastatyti komediją „Sidabrinės šliurės“. Nuo autoriaus sumanymo nukrypta nedaug. Tik veiksmas iš Čikagos perkeltas į Lietuvą ir gali vykti bet kuriame mūsų gimtinės miestelyje. Pasirinkome retro stilių – grįžome į praėjusio amžiaus 30-uosius metus. Komedijos veiksmas trunka vieną vakarą Jovarų rezidencijoje, kur jie švenčia savo sidabrinių vestuvių jubiliejų. Padedant šeimos „draugams“ – Vilimų šeimynėlei bei svečiams, veiksmas taip išsirutulioja, kad vos nepakvimpa skyrybomis… Gražiai ir šviesiai nuskamba dviejų šeimų jaunųjų atžalų meilės linija. Šventiniame vakare pilna visokių netikėtumų, prisipažinimų, atradimų ir aferų. Ir viskas vardan meilės! Vaidina ir kolektyvo senbuviai ir naujai įsilieję į aktorių gretas. Manome, kad komedija aktuali įvairaus amžiaus žiūrovui. Ateikite, nepasigailėsite. Gyvenimas gražus!

Renginių anonsas

Gegužės 5 d. – birželio 5 d. VKC „Draugystė“ (Parko g. 7) Alinos Novosad paroda „Abstrakcija interjere“

Gegužės 6 d. 11.00 val. VKC „Sedulina“ (Vilties g. 5) Česlavos Pimpienės gyvenimui ir kūrybai skirtos parodos „Gyvoji istorija“ atidarymas (leidžiama iki 30 žmonių su išankstine registracija telefonu 865682804)