Visagino kultūros centro vaikų ir jaunimo „Teatriukas“ kviečia į premjerą!

Gruodžio 21 d. 11.00 val. Visagino kultūros centro (toliau – VKC) renginių salėje „Orbita“ įvyks VKC vaikų ir jaunimo teatro „Teatriukas“ spektaklio „Vėjo botagas“ premjera.

„Vėjo botagas“ –  pjesė vaikams lietuvių liaudies pasakų motyvais. Tai nuotaikingas ir smagus pasakojimas apie geraširdžio, bet padykusio berniuko Juzės nuotykius. Juzė labai tingi dirbti, tad iškeliauja į pasaulį ieškoti dykos duonos. Bekeliaudamas jis spektaklis Vejo bogatassusitinka ir Velnią, ir Perkūną, ir keistą pakeleivį Nieką. Berniuką kiekviename žingsnyje lydi jo Sąžinė. Ir  galų gale Juzė suvokia, kad svetimu arkliu netoli nujosi, o dyka duona ne tokia jau ir gardi. Jis gudriai atsikrato dykaduonių draugų, pamoko įžūlią  Bobą. Mat supranta, kad tik nuoširdžiu darbu galima ko nors pasiekti. Juk žmogaus protas ir valia už bet kokią jėgą stipresni, jei eisi kartu su savo sąžine!

Spektaklyje vaidina 4 – 6 klasių moksleiviai. Daug muzikos ir judesio, šmaikštaus liaudiško humoro ir sąmojo.

Trukmė – 45 min.

Režisierė Birutė Klevickienė.

Bilieto kaina 5 Lt. Išankstiniai bilietai parduodami VKC salės „Banga“ patalpose antradieniais-šeštadieniais nuo 14.00 iki 20.00 val.

Pasiteirauti (8 386) 50417. Spektaklio dieną bilietai bus parduodami VKC salės „Orbita“ patalpose.

Mielai visų laukiame!

Renginių anonsas

Gegužės 5 d. – birželio 5 d. VKC „Draugystė“ (Parko g. 7) Alinos Novosad paroda „Abstrakcija interjere“

Gegužės 6 d. 11.00 val. VKC „Sedulina“ (Vilties g. 5) Česlavos Pimpienės gyvenimui ir kūrybai skirtos parodos „Gyvoji istorija“ atidarymas (leidžiama iki 30 žmonių su išankstine registracija telefonu 865682804)