Darbuotojai

 

Danutė Morkūnienė
Direktorė
Tel. (8 386) 31865, 8 659 75380
El. p. danute.morkuniene@visaginokultura.lt
Violeta Abarienė
Direktoriaus pavaduotoja kultūrai
Tel. 8 659 75372
El. p. violeta.abariene@visaginokultura.lt

Ūkio padalinio vadovas
Tel. (8 386) 50414
El. p. -@visaginokultura.lt
Aiga Jonele
Kultūrinės veiklos padalinio vadovė
(Mėgėjų meno skyrius)
Tel. 8 659 75379
El. p. aiga.jonele@visaginokultura.lt
Larisa Podberiozkina
Kultūrinės veiklos padalinio vadovė
(Etninės kultūros ir edukacijos skyrius)
Tel. 8 657 87691
El. p. larisa.podberiozkina@visaginokultura.lt
Jūratė Boričevskienė
Koncertų, spektaklių
organizatorė
Tel. 8 659 75366
El. p. jurate.boricevskiene@visaginokultura.lt
Valentina Kociuba
Koncertų, spektaklių
organizatorė
Tel. 8 656 82804
El. p. valentina.kociuba@visaginokultura.lt
Svetlana Altšuler
VKC filialo Tautinių kultūrų ir
bendruomenių namai vadovė
Tel. 8 659 75377
El. p. svetlana.altsuler@visaginokultura.lt
Žyginta Kazakauskaitė
Raštinės administratorė
Tel. (8 386) 3 1865, 8 659 75373
El. p. sekretore@visaginokultura.lt
Irena Samachvalova
Vyriausioji buhalterė
Tel. (8 386) 50416, 8 659 75364
El. p. irena.samachvalova@visaginokultura.lt
Tatjana Orechienė
Buhalterė
Tel. (8 386) 50416
El. p. tatjana.orechiene@visaginokultura.lt
Karina Salnikova
Prekių ir paslaugų (darbų)
pirkimo/pardavimo specialistė
Tel. (8 386) 50415, 8 659 75374
El. p. karina.salnikova@visaginokultura.lt
Gražina Karlaitė
Režisierė
Tel. 8 610 65838
El. p. grazina.karlaite@visaginokultura.lt
Oksana Denisenko
Muziejininkė
Tel.  8 623 20180
El. p. oksana.denisenko@visaginokultura.lt

Rano Jeronko
Koncertų, spektaklių organizatorė
Tel. 8 657 82004
El. p. rano.jeronko@visaginokultura.lt





Paskutinis atnaujinimas: Kov 30, 2018 @ 08:08

Prenumeruok – apie renginius žinok!

Renginių anonsas

  • Liepos 27 d. 18.00 val.

    Bardų vakaras

    Visagino miesto paplūdimio teritorijoje

  • iki liepos 28 d.

    Fotoparoda „Misija – Sibiras‘17“

    VKC „Draugystės“ patalpos

  • Nuolat veikianti ekspozicija

    Ekspozicija „Močiutės kraitelis“ (iš Galinos Charbedijos asmeninės kolekcijos)

    VKC filialo Tautinių kultūrų ir bendruomenių namai (208 kab.)

Mūsų draugai