Darbuotojai

 

Danutė Morkūnienė
Direktorė
Tel. (8 386) 31865, 8 659 75380
El. p. danute.morkuniene@visaginokultura.lt
Violeta Abarienė
Direktoriaus pavaduotoja kultūrai
Tel. (8 386) 50417, 8 659 75372
El. p. violeta.abariene@visaginokultura.lt
Česlovas Mikšys
Direktoriaus pavaduotojas ūkiui
Tel. (8 386) 50414
El. p. ceslovas.miksys@visaginokultura.lt
Aiga Jonele
Mėgėjų meno skyriaus vedėja
Tel. 8 659 75379
El. p. aiga.jonele@visaginokultura.lt
Larisa Podberiozkina
Etninės kultūros ir edukacijos skyriaus vedėja
Tel. 8 657 87691
El. p. larisa.podberiozkina@visaginokultura.lt
Jūratė Boričevskienė
Kultūrinės veiklos vadybininkė
Tel. 8 659 75366
El. p. jurate.boricevskiene@visaginokultura.lt
Valentina Kociuba
Kultūrinės veiklos vadybininkė
Tel. 8 656 82804
El. p. valentina.kociuba@visaginokultura.lt
Svetlana Altšuler
Kultūrinės veiklos vadybininkė
Tel. 8 659 75377
El. p. svetlana.altsuler@visaginokultura.lt
Žyginta Kazakauskaitė
Sekretorė-archyvarė
Tel. (8 386) 3 1865, 8 659 75373
El. p. sekretore@visaginokultura.lt
Irena Samachvalova
Vyriausioji buhalterė
Tel. (8 386) 50416, 8 659 75364
El. p. irena.samachvalova@visaginokultura.lt
Tatjana Orechienė
Buhalterė
Tel. (8 386) 50416
El. p. tatjana.orechiene@visaginokultura.lt
Karina Salnikova
Viešųjų pirkimų specialistė
Tel. (8 386) 50415
El. p. karina.salnikova@visaginokultura.lt

Režisierė
Tel.-
El. p. -@visaginokultura.lt
Oksana Denisenko
Muziejininkė
Tel. –
El. p. oksana.denisenko@visaginokultura.lt

 





Paskutinis atnaujinimas: Kov 29, 2017 @ 15:05

Prenumeruok – apie renginius žinok!

Renginių anonsas

  • Nuo gegužės 15 d.

    Pasaulinei kultūrų puoselėjimo dienai skirta fotoparoda „Tautinių kultūrų margumas“

    Visagino savivaldybė (III aukštas)

  • Nuo gegužės 20 d.

    Fotografijos paroda „Etnografinė totorių kultūros mozaika“ (Kazanė)

    VKC „Sedulinos“ parodų salė

  • iki gegužės 27 d.

    Totorių kultūros dienai skirta visaginiečių fotografijos paroda

    VKC filialo Tautinių kultūrų ir bendruomenių namų parodų salė

  • iki birželio 12 d.

    Fotografijos paroda „Kroatija iš paukščio skrydžio“

    VKC „Draugystės“ parodų salė

  • II, III 10.00 – 17.00; IV 11.00 – 17.00

    Projekto „EUROPE DIRECT“ vykdymas

    VKC Etnokultūrų skyriaus patalpose

Mūsų draugai