Darbuotojai

Danutė Morkūnienė
Direktorė
Tel. (8 386) 31865, 8 659 75380
El. p. danute.morkuniene@visaginokultura.lt
Violeta Abarienė
Direktoriaus pavaduotoja kultūrai
Tel. 8 659 75372
El. p. violeta.abariene@visaginokultura.lt
Liubov Sverčkova
Ūkio padalinio vadovė
Tel. (8 386) 50414
El. p. liubov.sverckova@visaginokultura.lt
Aiga Jonele
Kultūrinės veiklos skyriaus  vadovė
(Mėgėjų meno skyrius)
Tel. 8 659 75379
El. p. aiga.jonele@visaginokultura.lt
Larisa Podberiozkina
Kultūrinės veiklos skyriaus  vadovė
(Etninės kultūros ir edukacijos skyrius)
Tel. 8 657 87691
El. p. larisa.podberiozkina@visaginokultura.lt
Jūratė Boričevskienė
Kultūrinės veiklos  vadybininkė
Tel. 8 659 75366
El. p. jurate.boricevskiene@visaginokultura.lt
Valentina Kociuba
Kultūrinės veiklos  vadybininkė
Tel. 8 656 82804
El. p. valentina.kociuba@visaginokultura.lt
Svetlana Altšuler
VKC filialo Tautinių kultūrų ir
bendruomenių namai vadovė
Tel. 8 659 75377
El. p. svetlana.altsuler@visaginokultura.lt
Žyginta Kazakauskaitė
Raštinės administratorė
Tel. (8 386) 3 1865, 8 659 75373
El. p. sekretore@visaginokultura.lt
Irena Samachvalova
Vyriausioji buhalterė
Tel. (8 386) 50416, 8 659 75364
El. p. irena.samachvalova@visaginokultura.lt
Tatjana Orechienė
Buhalterė
Tel. (8 386) 50416
El. p. tatjana.orechiene@visaginokultura.lt
Karina Solovjova
Prekių ir paslaugų (darbų)
pirkimo/pardavimo specialistė
Tel. (8 386) 50415
Mob.tel.  8 659 75374
El. p. karina.solovjova@visaginokultura.lt
Gražina Karlaitė
Režisierė
Tel. 8 610 65838
El. p. grazina.karlaite@visaginokultura.lt
Oksana Denisenko
Muziejininkė
Tel.  8 623 20180
El. p. oksana.denisenko@visaginokultura.lt

Olga Rožkova
Muziejininkė
El. p. olga.rozhkova@visaginokultura.lt

Rano Jeronko
Kultūrinės veiklos  vadybininkė
Tel. 8 657 82004
El. p. rano.jeronko@visaginokultura.lt





Paskutinis atnaujinimas: Vas 19, 2019 @ 20:28

Prenumeruok – apie renginius žinok!

Renginių anonsas

  • Gegužės 24 d. 17 val.

    Susitikimas su europarlamantaru „Kokia Europa mums reikalinga?“ V. Uspaskich

    VKC „Bangos“ salė

  • Gegužės 25 d. 17 val.

    VKC vaikų ir jaunimo studijos „Bravo“ koncertas

    VKC „Draugystės“ salė

  • Gegužės 21-24 d.

    Nevzat Sinan (Turkija) tapybos darbų paroda „Turkija. Kapadokija“

    VKC „Sedulinos“ parodų salė

  • nuo vasario 11 d.

    Algirdo Smolskio tapybos darbų paroda

    VKC „Sedulinos“ erdvės (III aukšte)

  • Iki gegužės 25 d.

    Paroda „Lietuvos sentikiai“

    VKC „Draugystės“ parodų salė

  • Nuolat veikianti ekspozicija

    Ekspozicija „Močiutės kraitelis“ (iš Galinos Charbedijos asmeninės kolekcijos)

    VKC filialo Tautinių kultūrų ir bendruomenių namai (208 kab.)

  • Visagino krašto muziejaus interaktyvus projektas „Švęsk Visaginą“

    www.sveskvisagina.lt

Mūsų draugai