Darbuotojai

Audronis Imbrasas
Direktorius
Tel. 8 659 75380
El. p. audronis.imbrasas@visaginokultura.lt
Violeta Abarienė
Direktoriaus pavaduotoja kultūrai
Tel. +370 659 75372
El. p. violeta.abariene@visaginokultura.lt
Andrej Fiodorov
Ūkio padalinio vadovas
Tel. +370 600 07378
El. p. andrej.fiodorov@visaginokultura.lt
Jūratė Leinartaitė
Kultūrinės veiklos skyriaus vadovė (Mėgėjų meno skyrius)
Tel. +370 659 75 377
El. p. jurate.leinartaite@visaginokultura.lt
Larisa Podberiozkina
Kultūrinės veiklos skyriaus vadovė (Etninės kultūros ir edukacijos skyrius)
Tel. +370 657 87691
El. p. larisa.podberiozkina@visaginokultura.lt
Jūratė Boričevskienė
Kultūrinės veiklos vadybininkė
Tel. +370 659 75366
El. p. jurate.boricevskiene@visaginokultura.lt
Valentina Kociuba
Kultūrinės veiklos vadybininkė
Tel. +370 656 82804
El. p. valentina.kociuba@visaginokultura.lt
Irena Samachvalova
Vyriausioji buhalterė
Tel. +370 659 75364
El. p. irena.samachvalova@visaginokultura.lt
Raštinės administratorė
Tel. (8 386) 3 1865
El. p. sekretore@visaginokultura.lt
Karina Terez
Prekių ir paslaugų (darbų) pirkimo/pardavimo specialistė
Tel. +370 659 75374
El. p. karina.solovjova@visaginokultura.lt
Tatjana Orechienė
Buhalterė
El. p. tatjana.orechiene@visaginokultura.lt
Rima Vigėlienė
Muziejininkė
El. p. rima.vigeliene@visaginokultura.lt
Gražina Karlaitė
Režisierė
Tel. +370 610 65838
El. p. grazina.karlaite@visaginokultura.lt
Olga Rozhkova
Muziejininkė
El. p. olga.rozhkova@visaginokultura.lt




Paskutinis atnaujinimas: Lap 18, 2020 @ 10:54

Prenumeruok – apie renginius žinok!

Renginių anonsas

KARANTINAS NUO 2020-11-07 IKI 2020-11-29

Mūsų draugai