„Aktuali kultūra“ Visagine

Kviečiame rugsėjo 3 d. 10.00 val. į Kultūros ministerijos projekto „Aktuali kultūra“ renginį Visagine, aikštelėje prie savivaldybės (Parko g. 12A).

Mobili paroda tavo mieste!
 
Projekto „Aktuali kultūra“ renginio metu bus pristatyta Lietuvos menininkų kūrybos priemonių ekspozicija ir menininkų darbų paroda. Ir tai dar ne viskas! Taip pat veiks kūrybinės fotodirbtuvės, vyks viktorina ir kitos interaktyvios veiklos.
 
Renginiai vyks 2020 m. rugpjūčio–spalio mėnesiais. Jais siekiama padėti visuomenei prisijaukinti kultūrą, supažindinti gyventojus su Lietuvos kultūriniais objektais, kultūros žmonėmis, veiklomis, įstaigomis ir naujomis modernizuotų kultūros objektų galimybėmis. Daugiau informacijos apie objektus galima rasti projekto interneto tinklalapyje www.aktualikultura.lt
Kampanijos „Aktuali kultūra“ renginiai keliaus po visą Lietuvą, bus suorganizuoti 55 renginiai.
 
Projektą „Aktuali kultūra“ įgyvendina Lietuvos Respublikos kultūros ministerija. Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo finansuojamo veiksmų programos 12 prioriteto „Techninė parama, skirta informuoti apie veiksmų programą ir jai vertinti“ ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.
 
Daugiau informacijos: www.esf.lt ir www.lrkm.lt 

Prenumeruok – apie renginius žinok!

Renginių anonsas

KARANTINAS

NUO 2020-11-07 IKI 2020-12-17


Mūsų draugai