Kūrybos pasaulio akademija

Gyvename visuomenėje, kuri, deja, nepasižymi gera dvasine sveikata. Yra  pastebima tendencija, kad patyčios vaikų tarpe vyksta tokiu metu ir tokioje vietoje, kuomet yra mažiausiai suaugusių priežiūros. Todėl suaugusiųjų pareiga ugdyti vaikuose kultūringą, mandagų elgesį, sukurti šiltą, nuoširdų santykį tarp vaikų sudominant juos veiklomis, kurios skatina bendrauti ir bendradarbiauti, uždega norą pažinti, įsitraukti į kūrybos procesą ir veikti draugiškoje aplinkoje. Tam gali padėti žaidimai, įvairios edukacinės veiklos, kurių metu vaikai atlieka užduotis ne tik individualiai, bet ir poromis ar grupelėmis, įtraukiant ir tėvus. Tai padeda mokyti vaikus priimti kitus, įtraukti į veiklas socialinę atskirtį jaučiančius, taip pat turinčius didelių ir labai didelių specialiųjų ugdymosi poreikių dėl negalios, gaunančių socialinę paramą vaikus. Bendradarbiavimo tarp vaikų skatinimas mažina vaikų izoliacijos, atstūmimo galimybę. Vaikai imlūs, atviri, leidžiantys sau fantazuoti, smalsūs ir nenustygstantys vietoje, todėl žaidimai, vaidyba, improvizacijos, įvairios lėlės, kūrybiniai darbeliai – tai vienas geriausių ir veiksmingiausių būdų sudominti juos veikti.

Visagino kultūros centras rugpjūčio-gruodžio mėnesiais organizuos edukacinius užsiėmimus, kurių metu kursime vilnos papuošalus panaudojant eterinius aliejus, organizuosime lietuvių kalbos dirbtuves „Konstruoju pasaką su Ketvertuku“, gaminame lėles spektakliui ir su jomis kursime pasaką, pakviesime į edukacinius-kūrybinius užsiėmimus „Nykštukų Barzdukų“ žaidimai bei paskaitą „Lėlių teatras namuose“, kursime ypatingus atvirukus ir bus dar daug kitų įdomių veiklų bei išvykų.
Tad kviečiame nesnausti ir registruotis 7-12 metų vaikus. Dalis veiklų bus gan sudėtingos, tad pakviesime ir tėvelius padėti vaikams, nes tik taip galime paskatinti vaikus ugdyti socialines ir emocines kompetencijas, asmeninę kūrybinę saviraišką, turiningą laisvalaikį. Labai svarbu skatinti vaikų asmenybės tobulėjimą, padėti vaikams per žaidimus, edukacines veiklas, pasaką, teatrą ugdyti meninius-kūrybinius gebėjimus bei įgūdžius.

Registracija vyksta el. p. violeta.abariene@visaginokultura.lt 
Projekto dalyviai registruojami iki rugpjūčio 10 d. Dalyvių skaičius ribotas!
Visi susitikimai vyks Visagino kultūros centro „Sedulinos“ patalpose – lėlių teatre „Lėlių sala“ (Vilties g. 5) pagal grafiką, kuris bus pateiktas kiekvienam užsiregistravusiam dalyviui.

Prenumeruok – apie renginius žinok!

Renginių anonsas

KARANTINAS

NUO 2020-11-07 IKI 2020-12-17


Mūsų draugai