Spektaklis „Ei, žmonės!“

Visagino kultūros centro teatras „Gyvenimas gražus!“ pradeda jau tryliktąjį kūrybinio gyvenimo sezoną. Šį ketvirtadienį, spalio 29 d. 18.00 val. visi teatro gerbėjai mielai laukiami VKC „Draugystės“ salėje (Parko g. 7).

Šįsyk žiūrovų teismui pristatoma vieno veiksmo drama „Ei, žmonės!“ pagal Viljamo Sarojano ( William Saroyan) pjesę. Spektaklio premjera įvyko praėjusių metų lapkritį. Pagrindinius  Vaikino ir Merginos vaidmenis atlieka jaunieji talentai: Jokūbas Naglinskas ir Agnė Andriulaitytė. Vyriškio vaidmenyje – Gerdas Baltušis. Jo sėbrus vaidina teatro naujokai: Olegas Davidovičius ir Arūnas Savickis. Dekoracijų meistrai: Vladimiras Frolovas ir Viktoras Elesinas. Režisierė – Birutė Davidovičė.

Pjesės veiksmas nukelia žiūrovą į praėjusio amžiaus septintojo dešimtmečio JAV provincijos miestelio kalėjimą. Pagrindinis veikėjas – linksmas, gyvenimą mylintis, ieškantis tikros meilės, protestuojantis prieš dvasinį smurtą vaikinas keistomis aplinkybėmis patenka į kalėjimo kamerą. Čia, kalėjime, prieš pat mirtį jis sutinka savo svajonių merginą. Nelaimė atveda prie laimės. Jau regis, kad 80 dolerių, paslėptų bate, padės pasiekti svajonių miestą San Franciską. Jų laimei daug nereikia – tik drauge praeiti miesto gatve… Jie bus kartu ir bus laimingi!.. Deja, realybė – kitokia…

Ši armėnų kilmės JAV dramaturgo Viljamo Sarojano pjesė apie žmogaus vienišumą sužvėrėjusioje visuomenėje aktualumo  neprarado ir mūsų dienomis.

Spektaklio trukmė 40 min.

Bilieto kaina – tik 1,5 Eur.

Ketvirtadienio, spalio 29 d. vakarą kviečiame praleisti drauge su teatru „Gyvenimas gražus!“

VKC „Draugystės“ kasos darbo laikas:
II―VI 14.00―20.00 val.
Dėl bilietų kreiptis tel.: 8 688 90986

Mieli žiūrovai, maloniai prašome renginio metu išjungti mobiliuosius telefonus ir dėvėti veido apsaugos kaukes, laikytis LR Vyriausybės patvirtintų COVID-19 saugumo principų. Informuojame, kad viešinimo tikslais bus fotografuojama ir filmuojama.
Žiūrovų skaičius bus ribojamas, vyks registracija.

Prasidėjus renginiui – žiūrovai NEĮLEIDŽIAMI.

Ačiū, kad nevėluojate

 

Prenumeruok – apie renginius žinok!

Renginių anonsas

KARANTINAS

NUO 2020-11-07 IKI 2020-12-17


Mūsų draugai