Sveikiname su Tarptautine teatro diena!

Kas turi magišką galią užburti žiūrovą? Pasiekti sielos gelmes ir net transformuoti mąstyseną? Kas geba sukrėsti ir sujaudinti, sukelti liūdesį ir juoką? Teatras! Būtent teatro scenoje sukuriamas nepakartojamas įtaigus ir visomis juslėmis patiriamas pasaulis. Jis susideda iš aibės atidžiai apgalvotų detalių, tačiau išlieka gyvybingas ir nenuspėjamas! 
 
Pastarieji metai visam teatro pasauliui metė iššūkį, priversdami prisitaikyti prie naujų aplinkybių ir išbandyti virtualias teatro formas. Tačiau mes, žiūrovai, nuoširdžiai galime pasakyti, kad pasiilgome gyvo teatro! Laukiame nesulaukiame, kada atrakinsime salių duris, įžiebsime šviesas, gausiais plojimais į sceną pakviesime aktorius ir užgniaužę kvapą leisimės į kelionę… 
 

Sveikiname Visagino kultūros centro teatrus „Rimti“ , „Gyvenimas gražus“, „Mėlynoji paukštė“ ir „Lėlių sala“ bei kitus Visagino miesto teatrus, linkėdami drąsaus kūrybinio polėkio, nesenkančio įkvėpimo ir idėjų šaltinio! Ačiū už galimybę patirti tai, ko nepatiriame kasdieniame gyvenime.

 

Renginių anonsas

KARANTINAS

NUO 2020-11-07 IKI 2021-04-30