Švęsk Visaginą! Idėjos miesto šventei.

Šiandien esame pakankamai sudėtingoje situacijoje: gyvenimo tempas sulėtėjęs, dalis kultūrinio gyvenimo perkelta į virtualią erdvę. Dabar mokomės gyventi kitaip: kitomis priemonėmis bendrauti, kurti šventes, nuotoliniu būdu ne tik dirbti, bet ir dalyvauti įvairiose akcijose, edukaciniuose užsiėmimuose. Tačiau karantinas – tai ne nuosprendis, o galimybė prasmingai ir išradingai išnaudoti šį laikotarpį.

Mieli visaginiečiai, tikime, kad esate be galo išradingi, turite įvairiausių minčių ir idėjų. Šiais metais mūsų miestas švęs 45-ąjį gimtadienį, tad kviečiame pasidalinti savo idėjomis, kurias prašome iki 2020-07-10 atsiųsti šiuo elektroniniu paštu idejos@visaginokultura.lt 

Labai laukiame jūsų idėjų. Visi kartu nustebinkime vienas kitą, kaip išradingai sugebame pasveikinti Visaginą!

 

Prenumeruok – apie renginius žinok!

Renginių anonsas

KARANTINAS

NUO 2020-11-07 IKI 2020-12-17


Mūsų draugai