Vaikai ir tėveliai, paskubėkite į Vaikų smagumų šalį!

Gimtadienis – viena gražiausių švenčių gyvenime. Visi su nekantrumu laukiame ypatingosios dienos,  kuri vainikuojama ne tik nuostabiomis, širdį džiuginančiomis, dovanomis, tačiau ir puikia švente, kurios metu susirenka geriausi draugai. 

Savo mažųjų draugų gimtadienio šventėje laukia mūsų miestas Visaginas, kuris šiemet švenčia 45-tąją gimimo dieną. 

Rugpjūčio 8 dienos popietę 17.00 val. šią gražią progą atšvęskime kartu „Smagumų šalyje“.

Čia veiks „Sveikinimų fabrikas“, kuriame Lėlių teatras gamins spektaklį „Šuniškos istorijos“, skambės dainos, bus šokiai ir įvairios linksmybės. Kviesime pramogauti „Spalvų akademijoje“, kurioje  ant veiduko, kojytės, rankytės nusipiešite  gražų piešinėlį. Pasisvečiuosite pojūčių slėnyje „Jei mėnulis būtų nulis“. Tai patyriminis, edukacinis užsiėmimas apie emocijų atpažinimą. Čia taip pat vyks mokomųjų knygelių pristatymas. Pakeliausite po „Žaidimų parką“, kuriame išbandysite įvairiausius žaidimus. Jūsų lauks „Burbulų laboratorija“, kurioje išpūsite patį didžiausią muilo burbulą. Lėlių teatras „ČIZ“ pakvies į kūrybinių dirbtuvių edukaciją „Tu gali prakalbinti lėlę“. Turėsite galimybę džiaugtis ir stebėti, kuo gali tapti ilgi balionai. Sustoti ir nusišypsoti kvies foto erdvė „Šypsenos studija“! Kiekvieną pakviesime pasipuošti gimtadienio kepurėle, pasigaminti gražų darbelį, kuriuos patys pasidarysite kūrybinių dirbtuvių erdvėje „Fantazijų bankas“. Šioje pačioje erdvėje atrasite ir „Mažųjų ambasadą“, kurioje patiems mažiausiems šventės dalyviams bus įteikti visaginiečio pasai.

Ir tai dar ne viskas! Jums paruošta nuotaikinga staigmena! Bet apie ją sužinosite atėję į „Smagumų šalį“…

Pasidovanokime sau geriausią dovaną  – nuotaikingą ir įsimintiną mūsų miesto gimtadienį!

Visų vaikučių ir jų tėvelių laukiame vaikų žaidimų aikštelėje už PC „Domino“.

Prenumeruok – apie renginius žinok!

Renginių anonsas

KARANTINAS

NUO 2020-11-07 IKI 2020-12-17


Mūsų draugai