JAV ambasada kviečia Visagino vaikus į auksinės Volto Disnėjaus animacijos festivalį

Balandžio 24-27 dienomis Jungtinių Amerikos Valstijų ambasada kviečia Visagino vaikus ir suaugusius į senosios Volto Disnėjaus animacijos festivalį. Kiekvieną dieną nuo kito antradienio iki penktadienio Visagino kultūros centro salė nusikels į spalvingą Disnėjaus pasaulį, kuriame gėris kovoja su blogiu, meilė laimi prieš pyktį, o veikėjų širdyse skleidžiasi gerumas.

Nemokami kino seansai vyks Visagino kultūros centro “Draugystės” kino salėje (Parko g. 7). Seansų metu mažieji festivalio lankytojai bus vaišinami nuo amerikietiško kino neatsiejamu skanėstu – kukurūzų spragėsiais!disney plakatas

Repertuaras:

Balandžio 24 d. 12:00 val. „Pelenė“ (Cinderella, 1950) – vaikų animacijos klasika, puikiai atpažįstama ir šiandien, nors sukurta daugiau nei prieš 60 metų, kai spalvota animacija dar tik pradėjo užkariauti pasaulį. Klasikinė pelenės istorija apie gražioje karalystėje su tėčiu ir mama laimingai gyvenusią princesę. Jos laimė baigėsi, kai mirė mama ir tėtis vedė baisią, piktą pamotę.

Balandžio 25 d. 11:00 val. „Pinokis“ (Pinocchio, 1940)– ši piešta muzikinė pasaka apie garsiojo medinio berniuko Pinokio nuotykius mėginant tapti tikru berniuku pelnė dvi Oskaro statulėles. Filmas, kaip ir visos klasikinės pasakos, turi stiprų ir pamokantį moralą, jog net ir maži stebuklai sugeba atnešti didesnę laimę už didžiausius pasaulio turtus, o melas kaip visada sunaikina žmogų tiek iš vidaus, tiek iš išorės. 2008-aisiais Amerikos filmų instituto rinkimuose ,,Pinokis“ buvo pripažintas antru geriausiu animacijos filmu istorijoje (po „Snieguolės ir septynių nykštukų“).

Balandžio 26 d. 11:00 val. „Džiunglių knyga“ (The Jungle Book, 1967) – tai animacinis filmas pasakojantis apie džiunglėse užaugusį berniuką ir jo draugystę su laukiniais žvėrimis. Filmas paremtas Rudyard Kipling to paties pavadinimo knygos motyvais. Tai neabejotinai geriausi veikėjai, geriausi jų įgarsinimai ir geriausios dainos „Disney“ istorijoje.

Balandžio 27 d. 12:00 val.  „Snieguolė ir septyni nykštukai“ (Snow White & The Seven Dwarfs, 1937) – tai ne tik pirmas „Disney“ filmas – tai apskirtai pirmas pilnametražis animacinis filmas. Ir praėjus beveik amžiui nuo jo išleidimo, filmas išlieka vienu kokybiškiausių. Epinis animacinis filmukas privers naujai pažvelgti į legendinę to paties pavadinimo brolių Grimų pasaką bei atskleis naują šios pasakos viziją. Nemari gėrio ir blogio kova, aštrūs pojūčiai, nuotykiai, ir, žinoma, meilė kino ekrane. 2008-aisiais Amerikos filmų instituto rinkimuose „Snieguolė ir septyni nykštukai“ buvo pripažintas geriausiu animacijos filmu istorijoje.

Festivalio filmai įgarsinti rusų kalba su lietuviškais subtitrais.

Prenumeruok – apie renginius žinok!

Renginių anonsas

 • Spalio 18 d. 18 val.

  Kino filmas „Du ančiukai ir žąsinas“ (bilieto kaina 4 Eur)

  VKC „Draugystės“ kino salė

 • Nuo spalio 18 d.

  Paroda „Lietuvos kariuomenė fotografijoje 2016-2017“, skirta Lietuvos 100-mečiui paminėti

  VKC „Draugystės“ parodų salė

 • Spalio 19 d. 18 val.

  Susitikimas su visaginiečiais – projekto „Ekspedicija – misija Sibiras 2018“ pristatymas

  VKC „Draugystės“ kino salė

 • Spalio 19 d. 18 val.

  Koncertas „Grupė Funky ir Igoris Jermolenko“

  VKC „Draugystės“ salė

 • Spalio 20 d. 13 val.

  Lenkų kultūros diena „Tumeliankai – 20 m.“

  VKC „Draugystės“ salė

 • Spalio 9-16 d.

  Fotoparoda „Atspindžių akimirkos“

  VKC „Draugystės“ parodų salė

 • iki spalio 31 d.

  „Batikos darbų paroda“

  VKC filialo Tautinių kultūrų ir bendruomenių namai, parodų salė

 • Nuolat veikianti ekspozicija

  Ekspozicija „Močiutės kraitelis“ (iš Galinos Charbedijos asmeninės kolekcijos)

  VKC filialo Tautinių kultūrų ir bendruomenių namai (208 kab.)

 • Visagino krašto muziejaus interaktyvus projektas „Švęsk Visaginą“

  www.sveskvisagina.lt

Mūsų draugai