Kviečiame atsiliepti Baltijos kelio dalyvius!

1989 m. rugpjūčio 23 d. Baltijos tautos išreiškė tvirtą savo apsisprendimą ir norą būti laisvos ir apie 2 mln. Lietuvos, Latvijos ir Estijos žmonių rankų grandinė nusitiesė 620 km nuo Vilniaus per Rygą iki Talino. Šiais metais į UNESCO tarptautinį registrą „Pasaulio atmintis“ įrašyto Baltijos kelio 25-mečio proga kviečiame atsiliepti visus, kurie prieš 25-erius metus stovėjo susikibę už rankų bet kurioje Lietuvos (o gal net ir Latvijos ar Estijos) vietoje.

medalis-baltijos-keliuiKviečiame Jus, mieli Visagino gyventojai, paminėti šios akcijos jubiliejų ir registruotis tel. 8 386 34476 arba el. paštu jolanta.binkevic@visaginas.lt į autobusą, kuris nemokamai nuveš iki Baltijos kelio atminimo ženklo – Ignalinos krašto žmonių pastatyto kryžiaus, kur vyks renginys „Baltijos kelio sąšauka“. Taip pat prašome visus, turinčius vaizdinės medžiagos apie Baltijos kelią (nuotraukų, video), pateikti ją Visagino savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus specialistei Aleksandrai Čižikaitei arba Visagino viešosios bibliotekos direktorei Daliai Sargūnienei. Iš surinktos medžiagos bus organizuojama paroda, eksponatai bus grąžinti savininkams.

Prisijunkite, nes Jūsų linkėjimai bus saugomi vienoje iš Gedimino pilies salių ir perduodami iš kartos į kartą. Paminėkime Baltijos kelio 25-metį kartu su visomis Baltijos šalimis.

Daugiau informacijos:

Aleksandra Čižikaitė
Tel. +370 682 15 205
El. paštas aleksandra.cizikaite@visaginas.lt

Dalia Sargūnienė
Tel. +370 672 10 800
El. paštas vbdirektore@sugardas.lt

 

Prenumeruok – apie renginius žinok!

Renginių anonsas

  • Nuo 2020 m. balandžio 28 d. iki 2020 m. gegužės 30 d. atšaukiami visi renginiai

Mūsų draugai