Kviečiame į kiną

2012 m. gruodžio 21,22,23 d. ir 17.00 ir 19.00 val. kviečiame įkino filmą „Gatvės šokiai 2“ („Уличные танцы 2“, 2012, UK, 85 min., drama, anglų kalba (subtitrai lietuvių kalba)).

Bilieto kaina: 17 val. – 6 Lt, 19 val. – 8 Lt

Trumpas aprašymas

Prieš porą metų pilnas žiūrovų sales net vėlyviausiuose kino seansuose rinkę ir kvapą gniaužiančia akrobatine šokių choreografija žiūrovus stebinę „Gatvės šokiai 3D“ sugrįžta filme “Gatvės šokiai 2” dar įspūdingesni!

filmas gatves sokiaiPo stulbinančios pirmosios filmo dalies sėkmės, kino studija „VertigoFilms“ vėl kreipėsi į pirmosios dalies režisierius DaniaPasquini ir Max’ąGiwa su pasiūlymu kurti naują istoriją. Publikos numylėtiniai į filmavimo aikštelę pakliuvę tiesiai nuo „Britain’sGotTalent“ nugalėtojų pakylos – „Diversity“, „Flawless“ ir merginų širdžių ėdikas George’asSampsonas, jau pirmoje dalyje įrodė, ką sugeba, tačiau šįkart jie nusiteikę dar rimčiau! Profesionalių šokėjų komandą jau pažįstamą iš pirmosios dalies papildė ir žavi naujokė – egzotiška hiphopo ir gatvės šokių žvaigždė SofiaBoutella, tapusi firmos „Nike“ veidu ir mylimiausia Pop Karaliaus Michaelo Jacksono šokėja!

filmas gatves sokiai2Išjuoktas ant scenos ir patyręs žeminantį pralaimėjimą prieš amerikiečius „Invincible“, gatvės šokėjas Ashas (akt. FalkHentschel) nusprendžia suburti savo komandą – į vieną šokių aikštelę surinkti geriausius šokėjus iš viso pasaulio, kurie šoktų taip, kaip „Invincible“ dar nėra matę! Užduotis ne iš lengvųjų, bet Ashas neabejoja, kad jam pavyks.

Londonas, Paryžius, Roma, Berlynas – miestai, kuriuose Ashas tikisi rasti geriausius savo sričių profesionalus. Ir visi tokie pat skirtingi, kaip ir miestai iš kurių jie kilę!

Uždegantis ryžtas nušluostyti konkurentams nosis, vaikinui suteikia galimybę ne tik pažinti naujas šalis, spalvingus žmones, patirti dar nebandytus šokių stilius, bet ir jausmus. Vedamas aistros tapti geriausiu šokėju jis susipažįsta su gražuole salsos šokėja… Ar pavyks Ashui sukurti geriausių šokėjų komandą ir įveikti didžiausius savo konkurentus?

Renginių anonsas

Gegužės 5 d. – birželio 29 d. VKC „Draugystė“ (Parko g. 7) Alinos Novosad paroda „Abstrakcija interjere“

 

Gegužės 25 d. – birželio 30 d. VKC „Sedulina“ (Vilties g. 5) Adelės Bražėnaitės ir Odetos Tumėnaitės-Bražėnienės liaudiškos grafikos paroda „Mūsų Lietuva“

Birželio 1 d. – liepos 1 d. VKC „Sedulina“ (Vilties g. 5) Lietuvos liaudies
dailės konkursinė paroda „Aukso vainikas 2021“

Birželio 20 d. 11 ir 15 val. VKC „Sedulina“ (Vilties g. 5) Interaktyvus šokio spektaklis 6-36 mėn. kūdikiams „Spalvoti žaidimai“ (bilieto kaina 2,30 Eur)