Ingos Valinskienės ir grupės gyvo garso koncertas Visagine!

„Dainuoti su gyvai grojančia grupe yra nepaprastas malonumas. Tai išskirtinės akimirkos ir man, ir muzikantams, ir, neabejoju, visai publikai“, − sako aksominio balso savininkė Inga Valinskienė. Jau trečiąjį sezoną koncertuodama gyvuose koncertuose su grupe Inga paruošė visiškai naują programą.

I.Valinskienės koncerte skambės naujos, specialiai Ingai sukurtos dainos, kurios jau puikuojasi Lietuvos topuose ir tampa žiūrovų atpažįstamomis ir mėgiamomis. Tai „Mylėjau Jus“, „Tie keliai“, „Saulėgrąžos“ (https://www.youtube.com/watch?v=DMiARmL8rcY), „Bedugnė mėlynų akių“, „Lėk į audrą“, bei kitos dar niekur neskambėjusios dainos. Tai kūriniai iš naujausio atlikėjos albumo, kuris pasirodys dar šį pavasarį. Inga, kaip visada nuoširdi ir atvira savo klausytojams su nekantrumu, laukia susitikimo su jais ir žada daug šiltų akimirkų bei jaudinančių premjerų, sušildysiančių šaltą žiemos vakarą.

Ingos balsas išskirtinį vakarą skambės 2016 m. vasario 18 d. 18 val. Visagino KC „Draugystės“ koncertų salėje. Bilieto kaina 12 eur.I.Valinskienės koncerto plakatas

„Labai džiaugiuosi galėdama savo gerbėjams koncertuoti ne tik televizijos ekrane, bet ir koncertų salėse. Kai galiu žiūrėti jiems akis, jausti artimą ryšį, atiduoti save. Mano dainos kaip ir visada – iš visos širdies skirtos jiems. Jos jausmingos ir kalba apie tai, kas mums visiems svarbiausia – apie gyvenimą, meilę – ir laimingą, ir liūdną. Koncerte mes dainuojame drauge ir išgyvename dainomis papasakotas istorijas“, − jausmingai pasakoja Inga.

Geriausių I. Valinskienės dainų gyvo garso koncerte atlikėjai talkins grupė, kurią sudaro profesionalūs ir gerai žinomi muzikantai: Virgilijus Butkevičius – gitara, Vytautas Mundinas – mušamieji, Audrius Jonaitis – saksofonas, klavišiniai, Rolandas Janušas – klavišiniai, akustinė gitara. Virgilijus Butkevičius taip pat atliks savo žinomiausias dainas „Tu mano žmona“, „Aš nežinau“, „Atverkime meilei duris“ (https://www.youtube.com/watch?v=cixhZmIvoFk) ir kt.

Inga Valinskienė – viena garsiausių Lietuvos dainininkių, filmų garsintoja, aktorė, dainų tekstų ir muzikos kūrėja. Išleisti šeši dainininkės muzikos albumai, net trys iš jų buvo platininiai, o Ingos dainos nuolat puikuojasi grojamiausių radijo dainų topuose.

Inga kuria vaidmenis miuzikluose, TV serialuose, veda televizijos laidas, dalyvavo ir įspūdingus pasirodymus kūrė televizijos šokių projekte.

Dėl bilietų rezervavimo kreiptis tel.: 8 659 75366.

Prenumeruok – apie renginius žinok!

Renginių anonsas

KARANTINAS

NUO 2020-11-07 IKI 2021-01-31

Mūsų draugai