Jaunimo roko muzikos festivalis „Rock-Atomic 2012“

Jaunimo roko muzikos festivalis „Rock-Atomic 2012“ drebins Visagino padangę jau balandžio 21 d. VKC „Orbitos“ renginių salėje!

Tą vakarą ant scenos lips Visaginiečiai „Overload“, „Last summer day“, „Keep in the dark“ ir „Syndrom Of HEADAHE“, taip pat festivalio svečiai iš sostinės „Bliuzoholikai“ atvežantys į Visaginą gerą rokenrolo dozę, bei dviejų paskutinių konkursų „Rock-Atomic“ (2009 ir 2011 m.) nugalėtojai „Memorial Faces“, kuriuos visaginiečiai laiko savais, nors grupė gimė ir subrendo Visagino pašonėje, Dūkšte.
Organizatoriai garantuoja „kietą“ dozę geros roko muzikos, nuo seno gero rokenrolo iki sunkaus roko, konkursus grupėms ir žiūrovams.

„Bliuzoholikai“ – grupės įkūrėjas, dainų ir tekstų autorius – Audrius Azguridis. Keliolika metų grojęs bliuzo grupėje „Senas Kuinas“ prieš kurį laiką pradėjo savo kūrybinį kelią. Po ilgų ieškojimų „susiklijavo“ ta komanda, kurios nariai tikrai supranta vienas kitą ir nusiteikę įnešti naujo vėjo mūsų roko padangėje. O šiuo atveju juos vienija didelis prisirišimas prie roko ištakų, prie bliuzo harmonijos.

„Bliuzoholikų“ stilius – lengvas, melodingas, lengvai įsimenamas rokas ir be abejo bliuzas, meistriškai apgrojamas gitariniais solo. Grupės repertuarą sudaro tik savos kūrybos lietuviškais tekstais dainos apie paprasto žmogaus kasdienybę, jo mintis, be abejo meilę, paklydimus, bėdas ir džiaugsmą.

„Memorial Faces“ – esame grupė „Memorial Faces“ iš Dūkšto (Ignalinos r.). 2007 metais trys asmenys sumanė sukurti grupę ir taip išreikšti save, tad trumpai pristatome grupės sudėtį:
Edgaras Davidovičius – gitara/vokalas;
Artūras Laškovas – bosinė gitara;
Bronius Povilaitis – mušamieji.
Kūrybiniuose procesuose dažniausiai reiškiasi Bronius bei Edgaras.

Mūsų grupės gyvenime būta visko, net išsiskyrimo – 2008 metų rugsėjo mėn. buvome pasukę skirtingais keliais. Tačiau po kūrybinio štilio pakilome su trenksmu: 2009 metais konkurse „Undinėlių daina“ tapome „Geriausia grupe“ (2007 metais gavome apdovanojimą už geriausią sceninį įvaizdį), taip pat „Rock-Atomic“ konkurse užėmėme pirmą vietą (2009, 2011 m.), savo jėgas išbandėme ir „Roko naktų“ mažojoje scenoje, o visai nesenai respublikiniame „Rebel Rock“ jaunimo roko grupių konkurse Utenoje užėmėm pasakišką pirmąją vietą!
Taigi kuriame toliau bei koncertuojame.

Jokia paslaptis, kad festivalis skirtas kartų solidarumo metams Europos Sąjungoje paminėti, todėl kviečiame visus, jaunus ir vyresnius gyvos muzikos gerbėjus, į jau tradicinį jaunimo romo muzikos festivalį „Rock-Atomic 2012“, kuris įvyks balandžio 21 d. 19.00 val. Visagino kultūros centro „Orbitos“ renginių salėje jau septintą kartą.

Bilieto kaina tik 5 Lt.

Prenumeruok – apie renginius žinok!

Renginių anonsas

KARANTINAS

NUO 2020-11-07 IKI 2021-01-31

Mūsų draugai