Nuaidėjo IX-asis jaunimo roko muzikos festivalis „Rock-Atomic 2014“

Lapkričio 28 d. Visagino kultūros centras sukvietė jaunimą į Visagino Č. Sasnausko menų mokyklos „Harmonijos“ salę, kur įvyko IX-asis jaunimo roko muzikos festivalis „Rock-Atomic 2014“.
Tradicija, kurią 2006 m. pradėjo gyvai grojantys jaunuoliai, sėkmingai gyvuoja iki šių dienų. Festivalyje pareiškė norą dalyvauti penkios grupės iš Visagino, taip pat kaimynai zarasiškiai, grupės iš Vilniaus bei Daugpilio (Latvija).
Deja ne visi galėjo atvykti, tad ant scenos lipo keturios grupės iš Visagino, Zarasų bei Latvijos atstovai.
«Rock Atomic 2014»Vakaras buvo labai šiltas ir pilnas kokybiško gyvo garso. Pirmieji scenoje pasirodė visaginiečiai, o pradėti festivalį garbė teko puikiai žinomai grupei „Aura“. Atlikus penkias dainas vedantysis priminė, kad ši grupė – Visagino muzikinės istorijos dalis. Buvo pristatyta ir roko kultūra nuo pirmų „Rock session“, video bei foto archyvai.
„Aura“ vietą scenoje užleido jaunimui – grupei „Juodoji orchidėja“, debiutavusiai festivalyje.
Juos keitė dar vieni debiutantai – tai projektas, pasivadinęs „Ne Rvano“. Pastarieji atliko legendinės grupės „Nirvana“ dainas. Jau ne pirmame „Rock-Atomic“ festivalyje grojanti grupė „Last Summer Day“ užbaigė visaginiečių „bloką“ ir užleido sceną svečiams iš Zarasų – grupei „Išrinktasai“. Šį kolektyvą galima vadinti festivalio siela. Jie vis kitais pavadinimais grojo beveik visuose festivaliuose. Po svečių pasirodymo visų dėmesį vėl atkreipė vedančiojo pristatyta Visagino roko istorija, o salėje buvę muzikantai lipo į sceną ir atliko dainas iš jau nebeegzistuojančiųjų grupių repertuaro.
Vakaro kulminacija tapo svečių iš Daugpilio „Saintorment“ pasirodymas. Tai gerai žinoma jaunimo grupė, grojusi įvairiuose festivaliuose Latvijoje ir už jos ribų. Grojimo kokybė neprilygo ankščiau grojusiems muzikantams, bet jaunimas galėjo pasimokyti iš vyresnių kolegų. Svečiams labai patiko festivalio formatas ir pažadėjo dar grįžti į Visaginą su nauja koncertine programa.
Festivalis baigėsi, tačiau jau planuojamas X-asis, jubiliejinis, roko muzikos fanų susitikimas!

 

Prenumeruok – apie renginius žinok!

Renginių anonsas

  • Nuo 2020 m. balandžio 28 d. iki 2020 m. gegužės 30 d. atšaukiami visi renginiai

Mūsų draugai