Kinas, kinas, kinas

2014 m. sausio 2, 3, 4 d. 15.00 ir 17.00 val. kviečiame į kino filmą „Kosminiai erdvėlaiviai“(Предвестники бури), 2004, JAV, DB, 87 min., fantastinis nuotykių ir veiksmo filmas visai šeimai, filmas skirti žiūrovams nuo 12 m., anglų kalba (subtitrai lietuvių kalba). Bilieto kaina: 6 Lt

Trumpas aprašymas

Kai pavojingos situacijos pasiekia tokią ribą, kuomet nei įprastos karinės, nei tarptautinės filmo virselispajėgos nieko nebegali padėti, pasaulis šaukiasi pagalbos iš daug modernesnės „Tarptautinės pagalbos komandos“. Tai paslaptingas bebaimių nuotykių ieškotojų būrys, skraidantis įspūdingais laivais, vadinamais „Griausmo pranašai“. Jų misija – kovoti su didžiausiomis nelaimėmis visoje visatoje. Drąsuolių gelbėtojų štabas – Žemės orbitoje, negyvenamoje saloje.

Pasislėpusi nuo pasaulio, Tresio sala yra nedidelis vešlus žemės lopinėlis Ramiojo vandenyno pietuose, kuriame gyvena talentingas verslininkas ir buvęs astronautas Džefas Treisis su savo 5 sūnumis. Ši sala kartu ir yra slaptos Treisio organizacijos, vadinamos „Tarptautinė pagalbos komanda“ pagrindinė būstinė. Šiuo metu jai kaip tik gresia priešo apgulties pavojus.

Nusikaltėlių vadas Triukšmadarys jau pralaužė salos apsaugos sistemą – į salą numestas meteoritas. Pagrindinis Triukšmadario tikslas – perimti 5 nuostabiųjų „Griausmo pranašų“ vadovavimą ir naudoti juos savo piktiems kėslams. Šie 5 laivai yra sukurti skirtingoms užduotims , yra technologiškai tobuli, todėl ir vilioja visokio plauko „blogiukus“.

Taigi, Triukšmadarys iškviečia Džefą Treisį ir jo 4 vyresniuosius sūnus į melagingą specialią misiją, ir tik po kiek laiko suvokia, kad jo piktiems kėslams bando sutrukdyti jauniausiasis Treisio sūnus Alanas. Šis gi padarys viską, kad išgelbėtų šeimą ir puikiuosius laivus.

„Kosminiai nuotykiai“ yra nuotykių filmas, sukurtas populiaraus britų TV serialo motyvais.

Prenumeruok – apie renginius žinok!

Renginių anonsas

  • Nuo 2020 m. balandžio 28 d. iki 2020 m. gegužės 30 d. atšaukiami visi renginiai

Mūsų draugai