Visus kviečiame į kiną!

2014 m. sausio 10, 11, 12 d. 17.00 ir 19.00 val. kviečiame į kino filmą „Kvailių namai“ kino filmas kvailių namai(2002 m., Rusija, tragikomiška drama, rusų kalba su lietuviškais subtitrais, skirti žiūrovams nuo 16 m.). Kino filmas bus rodomas Visagino kultūros centro „Draugystės“ kino salėje (Parko g. 7).

Trumpas aprašymas

Kažkur Čečėnijoje, name už aukštos tvoros, gyvena labai keista kompanija: nykštukas Karluša, totorius Ali, čečėnas Machmudas, gėjus Goga, amžina disidentė Vika, kreivakojis korėjietis Kimas, armėnas Goga, žydė „baba“ Vera, idiotas, pravardžiuojamas Fuko, ir rusaitė Žana, kuri įsivaizduoja esanti garsiojo dainininko Brajano Adamso sužadėtinė.
Žmonės su psichine negalia ramiai ir nuobodžiai stumia savo dieneles. Tačiau vieną gražią dieną viskas pasikeičia – į namą įsiveržia čečėnų kariai. Gydytojai išbėgioja, o ligoniai pagaliau pajunta, kas iš tiesų yra laisvė. Tik ir vėl ja džiaugiasi neilgai. Totorius Ali ima valdžią į savo rankas.
Bet ir gerai – ligoniai pamaitinti, vaistai surūšiuoti. Čečėnai jų neskriaudžia. O vienas netgi pamilsta kvailiukę Žaną. Ji taip pat neabejinga Achmedui. Žana vieną naktį netgi būna neištikima savo sužadėtiniui Brajanui Adamsui.
Deja, romanas trunka neilgai. Rusai puola ir čečėnai traukiasi. Grįžta gydytojas Iljičius ir kartu – sena tvarka. Bet ją ir vėl sutrikdo kariai – šįkart rusai. Jie ieško čečėnų.
Vienas jų – Achmedas, apsimetęs ligoniu. Ar lengva apsimesti kvailiu? Ar gydytojai jo neišduos? Ar ligoniai neprasitars? Beje, teigiama, kad filmas sukurtas remiantis tikra istorija…

Prenumeruok – apie renginius žinok!

Renginių anonsas

  • Nuo 2020 m. balandžio 28 d. iki 2020 m. gegužės 30 d. atšaukiami visi renginiai

Mūsų draugai