ATŠAUKTAS – Klounų „ANIMA ALLEGRA“ šou – „Džiaugsminga siela“

2017 m. spalio 24 d. 18.00 val. Visagino kultūros centro „Draugystės“ salėje 

ANIMA ALLEGRA – tai unikalus pantomimos ir klounados elementų šou, kurį sukūrė patys geriausi šio žanro Sankt Peterburgo artistai:

 • Valerijus Keftas  genijus, fenomenalus klounas, kurio vardas garsina šį artistą visame pasaulyje, vienas iš lyrinės klounados žanro Rusijoje įkūrėjų, ryškiausia teatro „Licedėjus“ bei cirko „du Soleil“ žvaigždė, gastroliuojantis su šiomis nuostabiomis trupėmis jau 17 metų. Jau nuo pirmųjų minučių jūs būsite pakerėti kiekvieno iš jo atliekamo kūrinio – istorijos, o ašaros, kurios užplūs jus po jo pasirodymo, reikš, kad jos atsirado iš džiaugsmo.anima allegra afiša

 • Klounai „Garikas ir Jurikas“ (Igoris Jaroševičius ir Jurijus Michalikas) – nepakartojamas ekscentriškas sceninės klounados duetas, laureatai daugybės tarptautinių klounados ir pantomimos festivalių. Tai visagaliai klounai, galintys pralinksminti net ir pačią rimčiausią ir reikliausią publiką, o geriausiai tai įrodo ilgametė šveicarų meilė ir prisirišimas šio dueto kūrybai.

 • Robertas Gorodeckis ir Ana Orlova – tai ne tik pasauliniu mastu įvertinto teatro „Licedėjus“ įkūrėjai, bet ir pripažinti klasikinės Sankt Peterburgo klounados karaliai. Šie du atristai kartu su savo teatru išmaišė skersai ir išilgai visą mūsų planetą bei padovanojo teatro pasauliui daugybę nepakartojamų pasirodymų ir įvaizdžių. Robertas Gorodeckis – tai iš tikrųjų žymi figūra pasauliniame teatre, nes jo sukurtas „Tėčio“ įvaizdis atpažįstamas visose šalyse. Atitinkamai su tokiu pat populiarumu scenoje pasirodo ir Anos Orlovos herojė – komiška blondinė putliomis formomis. Šių stebuklingų klounų sceniniai numeriai padovanos jums nepakartojamą, šviesią ir nostalgišką nuotaiką.

 • Buvusios teatro „Licedėjus“ mokinės ir aktorės, moteriškas trio „Klavos“ (Olga Kozionova, Jekaterina Doričenko ir Marina Čeremisova) – gracingosios tradicinės estradinės Sankt Peterburgo klounados lyderės. Pasakiškai juokingos ir nestokojančios moteriškumo divos visada nenumaldomai priverčia isteriškai juoktis visą salę. Jų aukščiausiu profesionalizmo lygiu atliekami uždegantys pasirodymai tampa kiekvieno koncerto nepakeičiamu atributu.

 • Artiomas Malkovas  neprilygstamas originalaus žanro atstovas, dirbęs virš 10 metų geriausiuose Šveicarijos, Japonijos ir Kinijos cirkuose. Jo unikalūs numeriai slepia savyje tikrus stebuklus, o atliekami numeriai su įvairiais daiktais neturi analogų pasaulyje. Šio garsaus artisto įgimtas charizmatiškumas, komiškumas bei paradoksalus plastiškumas visada sugeba užhipnotizuoti pilnas sales.

 • Piotras Dementjevas  vaikiškos klounados specialistas, vienas iš ryškiausių teatro „Licedėjus“ akorių, gavęs tarptautinį pripažinimą dėka savo nepakartojamos charizmos ir jos dėka gaunamos kiekvieno vaiko meilės jam. Jau daugelį metų šio stulbinančio artisto pasirodymus lydi nenutylantis vaikiškas juokas, o jo kuriamos pasakos užburia visų kartų žiūrovus.

Jūs turėsite unikalią galimybę išvysti geriausius minėtų artistų pasirodymus, kurie jau spėjo pakerėti scenas tokiose šalyse kaip Italija, Ispanija, Prancūzija, Vokietija, Šveicarija, JAV ir daugelyje kitų. Jūsų laukia tiek klounų, tiek žiūrovų ašaros pro juoką. Aukščiausio lygio lyrinė klounada sukurs šviesaus liūdesio atmosferą, kuri jau po akimirkos privers publiką raudoti iš juoko.

Aukščiausias aktorių profesionalumo lygis bei jų pasirodymų unikalumas garantuos puikiai praleistą laiką visai šeimai ir patenkins net pačius įnoringiausius publikos įgeidžius.

Kol artistai dar neišsibarstė po visą Žemės rutulį dėl aktyviai populiarėjančių gastrolių, skubėkite pamatyti šį nepakartojamą Sankt Peterburgo klounų šou!!!

Prenumeruok – apie renginius žinok!

Renginių anonsas

 • Spalio 18 d. 18 val.

  Kino filmas „Du ančiukai ir žąsinas“ (bilieto kaina 4 Eur)

  VKC „Draugystės“ kino salė

 • Nuo spalio 18 d.

  Paroda „Lietuvos kariuomenė fotografijoje 2016-2017“, skirta Lietuvos 100-mečiui paminėti

  VKC „Draugystės“ parodų salė

 • Spalio 19 d. 18 val.

  Susitikimas su visaginiečiais – projekto „Ekspedicija – misija Sibiras 2018“ pristatymas

  VKC „Draugystės“ kino salė

 • Spalio 19 d. 18 val.

  Koncertas „Grupė Funky ir Igoris Jermolenko“

  VKC „Draugystės“ salė

 • Spalio 20 d. 13 val.

  Lenkų kultūros diena „Tumeliankai – 20 m.“

  VKC „Draugystės“ salė

 • Spalio 9-16 d.

  Fotoparoda „Atspindžių akimirkos“

  VKC „Draugystės“ parodų salė

 • iki spalio 31 d.

  „Batikos darbų paroda“

  VKC filialo Tautinių kultūrų ir bendruomenių namai, parodų salė

 • Nuolat veikianti ekspozicija

  Ekspozicija „Močiutės kraitelis“ (iš Galinos Charbedijos asmeninės kolekcijos)

  VKC filialo Tautinių kultūrų ir bendruomenių namai (208 kab.)

 • Visagino krašto muziejaus interaktyvus projektas „Švęsk Visaginą“

  www.sveskvisagina.lt

Mūsų draugai