ATŠAUKTAS – Klounų „ANIMA ALLEGRA“ šou – „Džiaugsminga siela“

2017 m. spalio 24 d. 18.00 val. Visagino kultūros centro „Draugystės“ salėje 

ANIMA ALLEGRA – tai unikalus pantomimos ir klounados elementų šou, kurį sukūrė patys geriausi šio žanro Sankt Peterburgo artistai:

 • Valerijus Keftas  genijus, fenomenalus klounas, kurio vardas garsina šį artistą visame pasaulyje, vienas iš lyrinės klounados žanro Rusijoje įkūrėjų, ryškiausia teatro „Licedėjus“ bei cirko „du Soleil“ žvaigždė, gastroliuojantis su šiomis nuostabiomis trupėmis jau 17 metų. Jau nuo pirmųjų minučių jūs būsite pakerėti kiekvieno iš jo atliekamo kūrinio – istorijos, o ašaros, kurios užplūs jus po jo pasirodymo, reikš, kad jos atsirado iš džiaugsmo.anima allegra afiša

 • Klounai „Garikas ir Jurikas“ (Igoris Jaroševičius ir Jurijus Michalikas) – nepakartojamas ekscentriškas sceninės klounados duetas, laureatai daugybės tarptautinių klounados ir pantomimos festivalių. Tai visagaliai klounai, galintys pralinksminti net ir pačią rimčiausią ir reikliausią publiką, o geriausiai tai įrodo ilgametė šveicarų meilė ir prisirišimas šio dueto kūrybai.

 • Robertas Gorodeckis ir Ana Orlova – tai ne tik pasauliniu mastu įvertinto teatro „Licedėjus“ įkūrėjai, bet ir pripažinti klasikinės Sankt Peterburgo klounados karaliai. Šie du atristai kartu su savo teatru išmaišė skersai ir išilgai visą mūsų planetą bei padovanojo teatro pasauliui daugybę nepakartojamų pasirodymų ir įvaizdžių. Robertas Gorodeckis – tai iš tikrųjų žymi figūra pasauliniame teatre, nes jo sukurtas „Tėčio“ įvaizdis atpažįstamas visose šalyse. Atitinkamai su tokiu pat populiarumu scenoje pasirodo ir Anos Orlovos herojė – komiška blondinė putliomis formomis. Šių stebuklingų klounų sceniniai numeriai padovanos jums nepakartojamą, šviesią ir nostalgišką nuotaiką.

 • Buvusios teatro „Licedėjus“ mokinės ir aktorės, moteriškas trio „Klavos“ (Olga Kozionova, Jekaterina Doričenko ir Marina Čeremisova) – gracingosios tradicinės estradinės Sankt Peterburgo klounados lyderės. Pasakiškai juokingos ir nestokojančios moteriškumo divos visada nenumaldomai priverčia isteriškai juoktis visą salę. Jų aukščiausiu profesionalizmo lygiu atliekami uždegantys pasirodymai tampa kiekvieno koncerto nepakeičiamu atributu.

 • Artiomas Malkovas  neprilygstamas originalaus žanro atstovas, dirbęs virš 10 metų geriausiuose Šveicarijos, Japonijos ir Kinijos cirkuose. Jo unikalūs numeriai slepia savyje tikrus stebuklus, o atliekami numeriai su įvairiais daiktais neturi analogų pasaulyje. Šio garsaus artisto įgimtas charizmatiškumas, komiškumas bei paradoksalus plastiškumas visada sugeba užhipnotizuoti pilnas sales.

 • Piotras Dementjevas  vaikiškos klounados specialistas, vienas iš ryškiausių teatro „Licedėjus“ akorių, gavęs tarptautinį pripažinimą dėka savo nepakartojamos charizmos ir jos dėka gaunamos kiekvieno vaiko meilės jam. Jau daugelį metų šio stulbinančio artisto pasirodymus lydi nenutylantis vaikiškas juokas, o jo kuriamos pasakos užburia visų kartų žiūrovus.

Jūs turėsite unikalią galimybę išvysti geriausius minėtų artistų pasirodymus, kurie jau spėjo pakerėti scenas tokiose šalyse kaip Italija, Ispanija, Prancūzija, Vokietija, Šveicarija, JAV ir daugelyje kitų. Jūsų laukia tiek klounų, tiek žiūrovų ašaros pro juoką. Aukščiausio lygio lyrinė klounada sukurs šviesaus liūdesio atmosferą, kuri jau po akimirkos privers publiką raudoti iš juoko.

Aukščiausias aktorių profesionalumo lygis bei jų pasirodymų unikalumas garantuos puikiai praleistą laiką visai šeimai ir patenkins net pačius įnoringiausius publikos įgeidžius.

Kol artistai dar neišsibarstė po visą Žemės rutulį dėl aktyviai populiarėjančių gastrolių, skubėkite pamatyti šį nepakartojamą Sankt Peterburgo klounų šou!!!

Prenumeruok – apie renginius žinok!

Renginių anonsas

 • Lapkričio 16 d. 10 ir 12 val.

  Spektaklis vaikams „Kaip Koščėjus Nemirtingasis vedė Vasilisą“ (bilietas 5 Eur)

  VKC „Draugystės“ salė

 • Lapkričio 16 d. 18.30 val.

  Spektaklis suaugusiesiems „Psichoanalizė – tai menas“ (bilieto kaina 8 Eur; pensininkams, moksleiviams ir neįgaliesiems – 6 Eur)

  VKC „Draugystės“ salė

 • Lapkričio 17 d. 18 val.

  VKC modernaus folkloro ansamblio „Prazdnik“ jubiliejinis koncertas

  VKC „Draugystės“ salė

 • Lapkričio 18 d. 15 val.

  Susitikimas su aktoriumi Giedriumi Savicku

  VKC „Draugystės“ salė

 • Iki lapkričio 23 d.

  VKC batikos studijos šilko tapybos darbų paroda „Petrikovskio rašto motyvai“

  VKC „Sedulinos“ parodų salė

 • Iki lapkričio 25 d.

  Paroda „Kvilingas – gyvo pasaulio kaleidoskopas“

  VKC filialo Tautinių kultūrų ir bendruomenių namų parodų salė

 • Nuo spalio 10 d.

  Informacinis terminalas „Pažink Ameriką“

  VKC „Draugystės“ parodų salė

 • Nuo gegužės 15 d.

  Pasaulinei kultūrų puoselėjimo dienai skirta fotoparoda „Tautinių kultūrų margumas“

  Visagino savivaldybė (III aukštas)

 • Nuolat veikianti ekspozicija

  Ekspozicija „Močiutės kraitelis“ (iš Galinos Charbedijos asmeninės kolekcijos)

  VKC filialo Tautinių kultūrų ir bendruomenių namai (208 kab.)

 • „Atvira jaunimo iniciatyvų erdvė DRAUGYSTĖ

  nuo birželio 15 d. iki gruodžio 29 d.

  VKC „Draugystės“ patalpose

 • II, III 10.00 – 17.00; IV 11.00 – 17.00

  Projekto „EUROPE DIRECT“ vykdymas

  VKC Etnokultūrų skyriaus patalpose

Mūsų draugai