Kviečiame į Jonines Visagine!

Trumpėja naktys, ilgėja dienos. Kaip ir kasmet visi laukiame didžiosios Joninių šventės. O ji jau ant slenksčio!

Ateinantį pirmadienį, birželio 23 dieną, visi miestelėnai ir miesto svečiai laukiami Visagino kultūros centro „Bangos“ salės prieigose. Čia šurmuliuos tradicine tapusi gražiausia vasaros šventė- Joninės.

Jau apie 18 valandą mažųjų visaginiečių lauks smagios pramogėlės: atrakcionai, žaidimai, batutas, saldumynai. Drąsiausi galės pasivažinėti eletromobilais arba pajodinėti poniu.

Jonines 2014Na, o 20 valandą mažasis Jonukas ir teta Jonė visus pakvies į smagų šventinį koncertą. Jame pasirodys geriausi Visagino kultūros centro kolektyvai: jaunatviška liaudiškos muzikos kapela „Samanyčia“, vadovaujama Aurimo Gudo, niekada neliūdinti smagioji „Linksmuolė“, vadovaujama Tomo Kochankos. Ir lietuviškus, ir rusiškus šokius tryps šaunusis šokių ansamblis „Rodničiok“, kuriam vadovauja nepailstanti choreografė Galina Chutorskich. Į smagią Jonių koncerto pynę įsijungs ir vyresniųjų šokių kolektyvas „Gervė“. Žinoma, savo žavesio ir naujų spalvų pridės  puikių Jelenos bei Iljos Churakovų vadovaujamų koektyvų „Žavoronok“ ir „Bylina“ pasirodymai. Teatro „Gyvenimas gražus!”, vadovaujamo Birutės Klevickienės, aktoriai, drauge su „Gervės“ šokėjais, pakvies į ritualinę-apeiginę dalį, kurios metu, žinoma, bus uždegtas stilizuotas Joninių laužas.

Na, o po to šventės svečiai bus pakviesti pasiklausyti mūsų svečių – grupės „Bridge and band“ koncerto. Ir jau visai vakarėjant visų Jonų, Janinų bei jų draugų dėmesiui siūlomas „AC/DC“ projektas. Po kurio iki pirmos valandos nakties galėsime dūkti Jonių diskotekoje.

Ateikite, pabūkime drauge šią trumpiausią metų naktį!

Prenumeruok – apie renginius žinok!

Renginių anonsas

  • Nuo 2020 m. balandžio 28 d. iki 2020 m. gegužės 30 d. atšaukiami visi renginiai

Mūsų draugai