Muzikos gurmanų puota Visagine

Balandžio 1 d., penktadienį, 18.00 val. Visagino kultūros centro „Draugystės“ koncertų salėje (Parko g. 7) vyks nuotaikingas ir žavus vokalinės retro muzikos koncertas „Neklauskit meilės vardo…“. Už ilgametę meilę ir lojalumą  Visagino visuomenei ir miesto  svečiams  padėkos ir koncertą dovanos operos legenda, vokalo muzikos virtuozas, Lietuvos nacionalinės kultūros bei meno premijos laureatas, Maestro Virgilijus Noreika (tenoras).vokalinės retro muzikos koncertas „Neklauskit meilės vardo...“

Legendinio tenoro Kipro Petrausko mokinys, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesorius, Lietuvos operos grandas Virgilijus Noreika jau penktą dešimtmetį užima pirmaujančią poziciją lietuvių operinėje muzikoje kaip unikalaus, nepaprasto grožio tembro tenoras, koncertuojantis su Lietuvos ir užsienio šalių orkestrais. Maestro gastroliavo Bulgarijoje, Rumunijoje, Čekijoje, Lenkijoje, Slovakijoje, Vengrijoje, Rusijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Austrijoje, Italijoje, Danijoje, Suomijoje, Švedijoje, JAV, Kanadoje, Čilėje, Peru, Argentinoje, Venesueloje, Japonijoje, kt. Virgilijus Noreika, per daugiau nei penkis dešimtmečius besitęsiančią solisto karjerą, surengė  virš 1000 solinių koncertų – rečitalių!

Virgilijų Noreiką ypatingai džiugina susitikimai su Lietuvos publika, todėl Maestro yra pasiryžęs surengti kuo daugiau koncertų įvairių šalies regionų miestuose ir miesteliuose. Šiems susitikimams parengta ypatinga koncertinė programa.

„Kol dar balsas skamba ir sveikata leidžia, tol dainuosiu publikai. Jaučiu, kad mano atliekamos estradinės dainos, romansai, arijos iš populiarių operų ir operečių dar žmonėms reikalingos. O ir man pačiam tie koncertai, bendravimas su publika suteikia žvalumo, energijos bei gyvenimo ir kūrybos džiaugsmo“, – viename iš interviu pasakojo V. Noreika, 2015 metų rudenį atšventęs garbingą 80-metį.

Pasak Visagino kultūros centro direktorės p. Danutės Morkūnienės, labai džiugu ir simboliška, kad šv. Velykų proga Visagino žmonėms galime įteikti tokią gražią dovaną – maestro V. Noreikos ir Jo kolegų koncertą. Jau dabar galime drąsiai teigti, kad šis išskirtinis renginys pretenduoja tapti metų kultūros įvykiu Visagino savivaldybėje. Organizuodami šį koncertą mes galime džiaugtis profesionalaus meno sklaida Visagine ir Rytų Aukštaitijos karšte.

Drauge su Maestro Virgilijumi Noreika  koncerte dainuos gerai publikai pažįstami, koncertuojantys bei dalyvaujantys įvairiuose muzikiniuose projektuose Lietuvoje ir užsienyje operos solistai – tarptautinių konkursų laureatai Gintarė Skėrytė (sopranas) ir maestro dainavimo klasės absolventas, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos docentas Dainius Puišys (baritonas).

Solistams akompanuos laikinosios sostinės laikų „Metropolio“ instrumentinis trio:  maestro V. Noreikos koncertmeisteris ir scenos partneris, džiazo pianistas Povilas Jaraminas, ilgametis LRT lengvosios muzikos orkestro meno vadovas ir dirigentas, kompozitorius, aranžuotojas ir pedagogas Jaroslavas Cechanovičius (gitara) bei vienas ryškiausių Lietuvos džiazo  kontrabosininkų Eugenijus Kanevičius.

Koncerto programoje dalyvaus ir savo profesinį meistriškumą demonstruos tarptautinės klasės sportinių šokių šokėjai, įvairių televizijos projektų „Šokių dešimtukas“, „Šok su manimi“, „Kviečiu šokti“ dalyviai bei nugalėtojai Katerina Voropaj  ir Vadimas Šuško.

Spalvingoje ir intriguojančioje atlikėjais, jų pasirinktu stiliumi bei repertuaru balandžio 1 d. koncerto auksinių šlagerių programoje „Neklauskit meilės vardo“ klausytojai išgirs ne kamerinius vokalinius opusus ar operų arijas, kas būtų įprasta pripažintiems bel canto meistrams ir publikai – o tango, fokstrotus, valsus, neapolietiškas dainas, šlageriais tapusias miuziklų, kino filmų bei populiarių lietuvių kompozitorių – estrados klasikų M. Vaitkevičiaus, B. Gorbulskio, R. Racevičiaus, A. Raudonikio, M. Tamošiūno, T. Makačino, ir dabarties kūrėjų J. Cechanovičiaus, A. Kulikausko, T. Leiburo, J. Kalco, R. Mikelsko  ir kitų lengvąsias melodijos, duetus, trio, dainų popuri, išvys klasikinius ir Lotynų Amerikos sportinius šokius.

Koncerto vedėjas – žinomas muzikologas, publicistas, populiarių knygų „Pavėsinėje su Richardu Wagneriu“, „Kupė su Johanu Štrausu“, „Noveletės“ „Virgilijus Noreika: Ir kur benueičiau“ ir kt. autorius, radijo ir televizijos laidų vedėjas, Lietuvos vyriausybės kultūros ir meno premijos laureatas Viktoras Gerulaitis  įpins ir žodžio meną. Žaismingos iškalbos nestokojantis konferansje klausytojus emocingai lydės  retro muzikos takais…

Tikra muzikos gurmanų puota! Tad susitikime joje balandžio 1 dieną 18.00 val. Visagino kultūros centro koncertų salėje „Draugystė“ bei jaukiai praleiskime šventinį vakarą!

Programos trukmė – 1.30 val.

Bilieto kaina 10 eur.

VKC „Draugystės“ kasos darbo laikas:
II―VI 14.00―20.00 val.
Dėl bilietų kreiptis tel.: 8 688 90986

Mieli žiūrovai, maloniai prašome renginio metu išjunti mobiliuosius telefonus.

Prasidėjus renginiui – žiūrovai NEĮLEIDŽIAMI.

Ačiū, kad nevėluojate

Prenumeruok – apie renginius žinok!

Renginių anonsas

 • Rugpjūčio 6 d. 18 val.
  Vilniaus SOLO teatro  poezijos ir muzikos improvizacijų spektaklis „Tylos sodai“ su aktore Birute Mar ir birbynininku Egidijumi Ališausku. Įėjimas nemokamas.
  „Draugystės“ salė

Rugpjūčio 7 d.

 • 15-20 val.
  Audiovizualinė instaliacija „Jausmų fejerverkas“, aut. Andrej Romanov 

  „Bangos“ salė
 • Rugpjūčio 7 d. 21-23.30 val.
  Muzikos vakaras „Muzikinis saulėlydis“.
  „Bangos“ kiemelis

Rugpjūčio 8 d.

 • 10-12 val.
  Senjorų erdvė „Iš širdies į širdį“.
  Socialinių paslaugų centro kiemelis, Vilties g. 1
 • 11-12.30 val.
  Šventinis Visagino savivaldybės tarybos posėdis.
  „VKC „Sedulinos“ salė
 • 12-19 val.
  Mugė „Pagaminta Visagine“.
  Santarvės aikštė
 • 14-16 val.
  Gimtadienio piknikas su virtuvės šefu Ruslanu Bolgovu ir Visagino (country-rock) grupe „Sepa Asorti“.
  Visagino rekreacijos paslaugų centro stovyklavietė, Parko g.14 A
 • 15-18 val.
  „Atradimų pieva“.
  Santarvės aikštė
 • 15-19 val.
  Audiovizualinė instaliacija „Jausmų fejerverkas“.
  VKC „Bangos“ salė
 • 16-19 val.
  Intelektiniai žaidimai
  VKC „Bangos“ kiemelis
 • 16-17 val.
  Gyvūnų mylėtojų programa.
  Aikštelė už PC „Domino“
 • 17-19 val.
  Vaikų smagumų šalis
  Aikštelė už PC „Domino“
 • 19 val.
  Floristinės kompozicijos „Visagino dvasios atspindys“ pristatymas
  VKC „Bangos“ prieigos
 • 19-21 val.
  DJ vakarėlis su „Badass Company“
  VKC „Bangos“ kiemelis
 • 20-21 val.
  Didysis koncertas „Mes čia!“, I dalis „Vaikų Žemė“                            (Visagino „Dainų dainelės“ konkurso dalyviai)
  Santarvės aikštė
 • 21-21.15 val.
  Šventiniai sveikinimai.
  Santarvės aikštė
 • 21.15-22.30
  Didysis koncertas „Mes čia!“, II dalis „Iš būtojo laiko, kur mano namai“ (Gabrielė Pimpytė, Viktoras Lapėnas, Onutė Kolobovaitė)
  Santarvės aikštė
 • 22.30 val.
  Šventinis fejerverkas
  Santarvės aikštė
 • 22.35-23.20 val.
  Didysis koncertas „Mes čia!“, III dalis „Laisvai po žvaigždėtu dangumi…“ Atlikėja Neda Malūnavičiūtė.
  Santarvės aikštė
 • 23.20-00.30 val.
  Visagino (pop-rock) grupė „Aura“
  Santarvės aikštė
 • 00.30-2.00 val.
  Diskoteka su „Badass Company“
  Santarvės aikštė

    Parodos (darbo dienomis 10 – 20 val.)

 • Nuo rugpjūčio 6 d. (atidarymas 17 val.) iki rugsėjo 4 d.
  M. Ščerbakovos ir Jaunųjų menininkų klubo „Paletė“ paroda „Žvelgiu į ežerų mėlį…“, skirta Visagino 45 m.
  VKC „Draugystės“ parodų salė
 • Nuo rugpjūčio 7 d.
  Istorinė dokumentikos paroda „Nuo kertinio akmens iki miesto…“
  VKC „Sedulinos“ parodų salė
 • Nuo 2019 m. spalio 31 d.
  Visagino menininkų fotoakimirkų paroda
  VKC „Sedulinos“ erdvės (I aukštas)
 • Nuo 2019 m. vasario 11 d.
  Algirdo Smolskio tapybos darbų paroda
  VKC „Sedulinos“ erdvės (III aukštas)

Mūsų draugai