Nauja komedija apie meilę „O, ne! O, taip!“

Spalio 21 d. 19.00 val. VKC „Draugystės“ kino salėje (Parko g. 7)

„O, ne! O, taip!“ – gera lengvo humoro dozė visiems, kurie bent kartą gyvenime savo kailiu pajuto, kiek sluoksnių slepiasi po žodžiu „santykiai“. Visiems mylintiems ir besimylintiems. Aistros, intrigos, kompromisų ieškojimas, lovos reikalai – apie visai tai pasakoja pagal australų režisieriaus Josho Lawso filmą „Little Death“ pastatyta juosta.

Lietuviškoje versijoje penkių porų istorijas vaidina Ineta Stasiulytė ir Eimutis Kvoščiauskas, Giedrius Savickas ir Gintarė Latvėnaitė, Arūnas Storpirštis ir Rimantė Valiukaitė, Gabrielė Malinauskaitė ir Marius Čižauskas, Rokas Petrauskas ir Skaistė Anusevičiūtė, taip pat – be poros filme pasirodę, tačiau nuotaikingus personažus įkūniję Inga Valinskienė ir Saulius Bagaliūnas.komedija-apie-meile

Poros susiduria su įvairiais absurdiškais nesusipratimais. Vienai jų gyvenimą apkartina merginos įprotis susijaudinti tik verkiant vaikinui, kitai – slaptas moters troškimas būti išprievartautai. Trečiosios poros vyras problemas sprendžia žmonai paslapčia vis duodamas migdomųjų, nes jį žavi mieganti moteris, ketvirtoji romantiškus santykius užmezga sekso telefonu, o penktoji, santuokos bėdas sprendusi pas porų psichologą, pakliūna į šlovės pinkles, kai vyras labiau už gerus santykius pradeda vertinti tariamą vaidybinį savo talentą.

Bilieto kaina 4 Eur. Bilietai parduodami Visagino kultūros centro „Draugystės“ salėje II-VI nuo 14.00 val. iki 20.00 val.

Renginių anonsas

Gegužės 5 d. – birželio 5 d. VKC „Draugystė“ (Parko g. 7) Alinos Novosad paroda „Abstrakcija interjere“

Gegužės 6 d. 11.00 val. VKC „Sedulina“ (Vilties g. 5) Česlavos Pimpienės gyvenimui ir kūrybai skirtos parodos „Gyvoji istorija“ atidarymas (leidžiama iki 30 žmonių su išankstine registracija telefonu 865682804)