Paroda, „Laiškai apie meilę“

Personalinė Olgos Kolesnikovosfotografijų paroda, „Laiškai apie meilę“, skirta Tėvo dienai ir jos tėvui Vladimirui Ščiurovui atminti.

…viskas prasidėjo nuo vyresnės dukters Adelinos nuotraukų. Aš, kaip ir bet kuri moteris, įkvėpta motinystės laimės, bandžiau užfiksuoti kuo daugiau unikalių akimirkų. Galų gale, vaikai auga taip greitai, o Laiškai apie meilęnuotraukos stebuklas yra tame, kad galime sustabdyti norimą momentą. Būti tėvais yra dovana, atskleidžianti žmones iš naujos, nežinomos pusės. Matyt, tai ir manyje atvėrė galimybę pamatyti viską šiek tiek kitaip nei iki tol. Fotografija tapo maloniu hobiu. Fotografijos pagalba galima atskleisti žmogaus sielą ir kalbėti apie jausmus be žodžių. Per fotoaparato objektyvą pasaulis atrodo skaidresnis ir ryškesnis. Taimano pasaulis,toks, kokiu aš jį matau!

Tarp šios parodosherojų yra ir labai jauni tėveliai, kurie neseniai paėmė savo pirmagimįant rankų, yra ir dviejų, trijų ir keturių vaikų tėvai. Tėvų ir vaikų nuotraukas papildo jų moterų žodžiai – šilti, nuoširdūs, meilės ir dėkingumo laiškai.

Už ką? Už tai,kad taip gera ir ramu, kai JIS yra šalia, stiprus, išmintingas ir linksmas, drąsus ir sąžiningas, mylintis, rūpestingas…

Kiekvienais metais pirmąjį birželio sekmadienį Lietuvoje švenčiama Tėvo diena.

Kodėl ši šventė yra svarbi?

Nes norisi, kad visi vaikai turėtų gerus tėčius, kurie nusipelno šiltų žodžių iš savo vaikų ir jų motinų!

Mylėkite savo vyrus ir tėčius! Vertinkite kiekvieną momentą, kurį jie praleidžia su jumis ir vaikais. Dėkokite. Girkite juos, pasitikėkite, mylėkite ir niekada nepamirškite…

Paroda veiks nuo 2019-05-29 iki 2019-06-22 VKC „Draugystės“ parodų salėje (Parko g. 7).

Персональная выставка фотографийОльги Колесниковой, «Письма о любви», посвящённая Дню отца и памяти ее отца – Владимира Щурова.

…все началось с фотографий старшей дочериАделины. Я, как любая женщина, окрыленная счастьем материнства, старалась запечатлеть как можно больше неповторимых моментов. Ведь детки так быстро растут, и прелесть фотографии в том, что в наших силах остановить желаемый момент. Быть родителями – это дар, который раскрывает людей с новой, незнакомой им стороны. Видимо это и дало мне свежий взгляд на вещи. Фотография стала приятным хобби. С помощью фотографии можно раскрыть душу человека и рассказать о чувствах без слов. Через объектив фотокамеры мир словно становится чище и светлее. Это мой мир, такой, каким его вижу я!

Среди героев представленных снимков есть как совсем молодые отцы, недавно взявшие на руки своего первенца, так и папы двоих, троих и четверых детей. Фотографии отцов и детей дополнены словами их женщин – теплыми, искренними, живыми письмами о любви и благодарности.

За что? За то, что так хорошо и спокойно, когда ОНрядом — сильный и добрый, мудрый и веселый, смелый и справедливый,любящий,заботливый…

Ежегодно, в первое воскресенье июня в Литве отмечается День Отца.

Почему этот праздник важен?

Потому что очень хочется, чтобы у всех детей были хорошие папы, которые заслуживают теплых слов от своих детей и их матерей!

Любите своих мужчин и пап. Цените каждый миг, который они проводят с вами и детьми. Благодарите. Хвалите их, доверяйте им, любите и никогда не забывайте…

Выставка пройдет с 29 мая по 22 июня 2019 г.  в выставочном зале ВЦК «Драугистес», ул. Парко, 7.

Prenumeruok – apie renginius žinok!

Renginių anonsas

 • Liepos 26 d. 17-21 val.

  Projektas „Visagino garsų žemėlapis“

  VKC „Sedulinos“ salė

 • Liepos 27 d. 11-18 val.

  Projektas „Visagino garsų žemėlapis“

  VKC „Sedulinos“ salė

 • Liepos 28 d. 11-18 val.

  Projektas „Visagino garsų žemėlapis“

  VKC „Bangos“ salė

 • iki liepos 31 d.

  Irinos Amosovos personalinė tapybos paroda „13“

  VKC „Draugystės“ parodų salė

 • nuo birželio 3 d.

  VKN studijos „Fotofabrikas“ portretų paroda

  VKC „Sedulinos“ parodų salė

 • nuo vasario 11 d.

  Algirdo Smolskio tapybos darbų paroda

  VKC „Sedulinos“ erdvės (III aukšte)

 • Nuolat veikianti ekspozicija

  Ekspozicija „Močiutės kraitelis“ (iš Galinos Charbedijos asmeninės kolekcijos)

  VKC filialo Tautinių kultūrų ir bendruomenių namai (208 kab.)

 • Visagino krašto muziejaus interaktyvus projektas „Švęsk Visaginą“

  www.sveskvisagina.ltMūsų draugai