Kviečiame į spektaklį!

Artėjant šv. Valentino dienai VKC teatras „Gyvenimas gražus!” visus mielai kviečia į spektaklį – melodramatišką komediją „Čiao!“.

Tai prancūzų rašytojo bei dramaturgo Marko Žilbero Sovažono pjesė. Joje nusikeliama į praėjusio amžiaus septintojo dešimtmečio Prancūziją. Veiksmas vyksta Paryžiuje. Pjesėje gvildenamos amžinos temos – čia kalbama apie apie meilę ir pasiaukojimą, dorovę ir kilnumą, turtą bei sąžinę. Scenoje matysime  dviejų dienų įvykius, kurie rutuliojosi susidūrus turtingo pramonininko Žeromo Kufiselio ir doro tarnautojo Antuano Martine šeimų interesams. O pagrindiniai vaidmenys, žinoma, tenka jų atžaloms – viskuo aprūpintai, bet tikro dėmesio ir meilės stokojančiai, Sofi bei laisvamaniškam geraširdžiui gatvės muzikantui Vensanui, kurie nuoširdžiai pamilstachiao plakats A3 vienas kitą… Tiesą sakant, tokios istorijos kasdien vyksta aplink mus. Jos žavios ir nepakartojamos, kaip ir pats gyvenimas!

Vaidina Edita Spudytė, Violeta Janavičienė, Edita Noreikienė, Gerdas Baltušis, Rimantas Petravičius, Česlovas Mikšys. Režisierė – Birutė Davidovičė.

Tad nepasididžiuokite penktadienio, vasario 12 d., vakarą praleisti drauge su teatro „Gyvenimas gražus!” aktoriais. Spektaklis „Čiao!“ įvyks VKC „Draugystės“ salėje. Pradžia – 18.00 val. Spektaklio trukmė – 80 min.

Bilietus galite įsigyti VKC „Bangos“ salės patalpose arba prieš spektaklį VKC „Draugystės“ salės patalpose.

 

 

Renginių anonsas

Gegužės 5 d. – birželio 5 d. VKC „Draugystė“ (Parko g. 7) Alinos Novosad paroda „Abstrakcija interjere“

Gegužės 6 d. 11.00 val. VKC „Sedulina“ (Vilties g. 5) Česlavos Pimpienės gyvenimui ir kūrybai skirtos parodos „Gyvoji istorija“ atidarymas (leidžiama iki 30 žmonių su išankstine registracija telefonu 865682804)