„Skapeno klastos“

Visagino kultūros centro teatras „Gyvenimas gražus!” vėsų ir niūrų penktadienio, lapkričio 28 vakarą kviečia praleisti drauge šiltoje ir jaukioje VKC „Draugystės“ salėje.

Šįkart mūsų teatras siūlo žiūrovui pasinerti į humoro, išmonės ir nevaržomos fantazijos pasaulį. Ten nusikelsite drauge su dramaturgijos klasiko Žano Batisto Moljero komedijos „Skapeno klastos“ herojais. Komedija pasaulio teatro scenų neapleidžia jau 400 metų. O šių metų pavasarį ją į savo repertuarą ryžosi įtraukti ir Visagino teatralai. Šmaikštūs dialogai, painiausios intrigos ir aplinkybės , sudėtingiausios situacijos, į kurias autorius panardina savo veikėjus, tikrai neleis žiūrovui likti abejingu. Spalvingi istoriniai kostiumai, smagi nuotaikinga muzika, ryškūs ir įdomūs peronažų charakteriai, kuriami mūsų teatro aktorių, – tikrai padės sutrumpinti ilgą vėlyvo rudens vakarą ir dovanos jums puokštę gerų emocijų.„Skapeno klastos“ - «Проделки Скапена»

Teatro „Gyvenimas gražus!“ trupė ir režisierė Birutė Davidovičė mielai kviečia praleisti valandą drauge teatro valdose.

Apsilankykite VKC „Draugystės“ salėje spalio 28 d. 18.00 val.„Skapeno klastos“ - «Проделки Скапена»

Bilieto kaina tik 1,45 euro.„Skapeno klastos“ - «Проделки Скапена»

Renginių anonsas

Gegužės 5 d. – birželio 5 d. VKC „Draugystė“ (Parko g. 7) Alinos Novosad paroda „Abstrakcija interjere“

Gegužės 6 d. 11.00 val. VKC „Sedulina“ (Vilties g. 5) Česlavos Pimpienės gyvenimui ir kūrybai skirtos parodos „Gyvoji istorija“ atidarymas (leidžiama iki 30 žmonių su išankstine registracija telefonu 865682804)