Spalio 10 d. Vasilij Galec spektaklis

Baltarusijos Respublikos kultūros dienos Lietuvos Respublikoje

Vasilijus Galecas – Baltarusijos Valstybinio teatro ir meno instituto absolventas; Mogiliovo srities dramos teatre dirba nuo 1985 metų. Sukūręs daug įsimintinų vaidmenų, režisavęs spektaklį vaikams, aktorius ėmėsi ir monospektaklio. V.Galecą patraukė viena žymiausių Renesanso epochos asmenybių – architektas, teatrastapytojas, poetas, skulptorius, muzikantas, meno teoretikas, inžinierius, išradėjas, filosofas… Tai – Leonardas da Vinči. Būtent jo kūrybos sužavėtas aktorius subūrė bendraminčių būrį ir režisavo spektaklį, „Įsimylėjėlių skundai“.

Monospektaklis, anot V.Galeco, – tarsi pokalbis apie ypatingai mums brangius ir skaudžius dalykus. Apie aistras, kurios, užkariaudamos žmonių širdis ir jausmus, trukdo gyventi. Apie meilę ir neapykantą, lydinčius žmogų visą jo gyvenimą. Tai patiria kiekvienas. Ir kiekvienas dažnai klysta. Deja, daugelio klaidų niekada nepavyks ištaisyti…

VASILIJ GALEC Mogiliovo srities dramos teatras, Baltarusija
Leonardo da Vinci „ĮSIMYLĖJĖLIŲ SKUNDAI“ (rusų kalba)

Inscenizacijos autorius ir režisierius – Vasilij Galec. Dailininkas – Genadij Kutovič. Muziką parinko – Aleksandr Balj. Premjera – 2012 m. Trukmė – 30 min.

Prenumeruok – apie renginius žinok!

Renginių anonsas

  • Nuo 2020 m. balandžio 28 d. iki 2020 m. gegužės 30 d. atšaukiami visi renginiai

Mūsų draugai