Spalio 10 d. Vsevolodo Čubenko, Olego Jemeljanovo spektaklis

Rusijos nusipelnęs aktorius Vsevolodas Čubenka jau šeštą kartą (!) atvyksta į festivalį „Atspindys“. Visagino žiūrovus V.Čubenka kaskart sužavi vis naujais savo monospektakliais, – festivalyje parodyti daug tarptautinių apdovanojimų pelnę „Kysia“, „Angelas vardu Tevjė“, „Nuo ko miršta žiurkėnai? (Santechniko išpažintis)“, kiti.

Šįkart kūrėjas atvažiuoja su kolega, taip pat gerai žinomu Rusijos nusipelniusiu aktoriumi Olegu Jemeljanovu. Menininkai festivalio ne konkurso programai parengė „Kivirčą“, spektaklį, sukurtą pagal Nikolajaus Gogolio apysaką „Pasakojimas apie tai, kaip Ivanas Ivanovičius susipyko su Ivanu Nikiforovičiumi“. Klasiko kūrinys, kuriame ryškiomis satyros spalvomis vaizduojama Rusijos dvarininkų kasdienybė, anot spektaklio kūrėjų, turi sąsajų ir su mūsų dienų realijomis. Todėl įdomu, verta dėmesio. Beje, aktoriai atliks ne tik pagrindinius, bet ir visus kitus Gogolio spalvingai išrašytus personažų vaidmenis. Laukia naujas, intriguojantis, didelių įspūdžių žadantis susitikimas su puikiais Rusijos aktoriais.

VSEVOLOD ČUBENKO, OLEG JEMELJANOV „Svoj teatr“, Vologda, Rusija
„KIVIRČAS“ (pagal Nikolajaus Gogolio apysaką „Pasakojimas apie tai, kaip Ivanas Ivanovičius susipyko su Ivanu Nikiforovičiumi“) Ne konkurso programoje

Inscenizacijos autoriai, pagrindinių ir visų kitų vaidmenų atlikėjai – Vsevolod Čubenko, Oleg Jemeljanov. Spektaklyje skamba rusų liaudies muzika. Premjera – 2009 m. Trukmė – 1 val. 10 min.

 

Prenumeruok – apie renginius žinok!

Renginių anonsas

  • Nuo 2020 m. balandžio 28 d. iki 2020 m. gegužės 30 d. atšaukiami visi renginiai

Mūsų draugai