Spektaklis „Pasaulyje nėr liūdnesnės istorijos…“

Šį šeštadienį, spalio 29 d., 15.00 val., visus kviečiame į teatro „Arlekinas“ spektaklį „Pasaulyje nėr liūdnesnės istorijos…“, pastatytą pagal V. Šekspyro pjesę „Romeo ir Džiuljeta“. Spektaklis bus rodomas Visagino kultūros centro „Draugystės“ salėje (Parko g. 7). Tai teatro „Arlekinas“ (Vilnius) vykdomas projektas „People to People“ („Žmonės žmonėms“).

Tai istorija apie dvi nesutariančias šeimas, dėl kurių kenčia jų vaikai. Neretai tokios problemos aktualios ir šiandien.teatras

Teatro aktoriai, pasitelkdami juoką, linksmą klounados žanrą verčia žiūrovus susimąstyti apie amžinas nesantaikos problemas, neapykantą bei viską nugalinčią meilę.

Rusų kalba pastatytas nemokamas spektaklis skirtas žiūrovams nuo 16 metų amžiaus.

 

Apie teatrą „Arlekinas“

Teatras „Arlekinas“ įkurtas 2007 m., o jau 2008 m. Lietuvos liaudies kultūros centras jį apdovanojo nacionaline premija – „Aukso paukšte“, kaip geriausią 2007–2008 metų Lietuvos jaunimo teatro kolektyvą. Tatjana Timko buvo įvardinta „Geriausia metų režisiere“.

2011 m. ir 2013 m. LLKC geriausių teatro spektaklių nominacijas skyrė taip pat „Arlekino“ teatrui.

2012 m. ir 2015 m. vykusiuose tarptautiniuose teatrų festivaliuose „Vilniaus rampa“ šio teatro spektakliai buvo pripažinti geriausiais. 2014 m. minėtame festivalyje „Arlekino“ pasirodymas pelnė tris nominacijas: „Geriausias režisieriaus darbas“, „Geriausias aktorių ansamblis“ ir „Geriausia scenografija“.

2011 m. respublikiniame festivalyje „Grožis išgelbės pasaulį“ (Vilnius) spektaklis „Auksinė žuvelė“ laimėjo pirmąją vietą, o 2012 m. tarptautiniame festivalyje „Gintarinė aušra“ (Klaipėda) spektaklis „Pasaulyje nėr liūdnesnės istorijos…“ buvo apdovanotas Grand prix.

Teatro gastrolės:

2009 m. – tarptautiniai festivaliai Austrijoje (Viena) ir Belgijoje (Marche-en-Famenne).

2010 m.  – festivalis „Avangardas ir tradicijos“ Rusijoje (Gatčina).

2011 m. –  festivaliai Čekijoje (Chronovas), Rusijoje (Saranskas) ir Latvijoje (Jelgava).
2012 m. –   festivaliai Danijoje (Sonderborgas), Latvijoje (Rezeknė) ir Suomijoje (Mikkelis).

2013 m. teatras „Arlekinas“ dalyvavo tarptautiniame jaunimo teatro forume „М@rt.контакт“ Baltarusijoje (Mogiliovas), R. Tumino organizuotame tarptautiniame teatro festivalyje Druskininkuose, X tarptautiniame teatro festivalyje „TĀLVILS“ Latvijoje (Valka), tarptautiniame teatro festivalyje  „Mondial Du Theatre“ Monake.

2014 m. –  festivaliai Prancūzijoje (Saint-Avertin),  Italijoje (Goricija), Latvijoje (Rezeknė).

2015 m. –  festivaliai „Teatro revoliucija“ Tiumenėje ir „Teatras prasideda…“ Rusijoje (Sankt Peterburgas).

2016 m. –  festivaliai Vokietijoje (Podenbornas),  Švedijoje (Pasteras), Rusijoje (Sankt Peterburgas, Saranskas).

Teatras „Arlekinas“ dirba jumoristinės klounados stiliumi. Tai kolektyvui suteikia galimybę pasirodyti ne tik teatro scenose, bet ir kitose erdvėse. 2010 m. Teatras pasirodė cirko arenoje Londone, 2012 m. buvo pakviestas į cirko festivalį Vokietijoje. 2010 m. „Arlekinas“ dalyvavo gatvės teatrų festivalyje Slovėnijoje (Liubliana).

Renginių anonsas

Gegužės 5 d. – birželio 5 d. VKC „Draugystė“ (Parko g. 7) Alinos Novosad paroda „Abstrakcija interjere“

Gegužės 6 d. 11.00 val. VKC „Sedulina“ (Vilties g. 5) Česlavos Pimpienės gyvenimui ir kūrybai skirtos parodos „Gyvoji istorija“ atidarymas (leidžiama iki 30 žmonių su išankstine registracija telefonu 865682804)