Susitikimas su Gimtine visada maloniai jaudina

Besibaigiant vasarai, rugpjūčio 19 d., Visagino kultūros centro folkloro ansamblis „Suzorje“ (vadovė Irina Urbonavičienė) puikiai nusiteikę keliavo pas savo senus pažįstamus į Verchnedvinską, į Tėvynę – Baltarusiją, kur dalyvavo liaudies dainų festivalyje „Збираем зорны карагод“.

kolektyvas SuzorjeŠventė įvyko Volnecko kultūros namuose. Jauki salė, besišypsantys veidai, naujos pažintys su kitais kolektyvais, nuoširdus bendravimas. Ir štai, visaginiečiai jau scenoje.

Suzorje“ kolektyvas pasirodė puikiai – klausytojai ilgai nenorėjo atsisveikinti su atlikėjais, nuoširdžiai dėkojo gausiais aplodismentais.

Be abejo, maloniausia akimirka – tai festivalio kulminacija. Į sceną susirinko visi festivalio dalyviai, kurių priešakyje Verchnedvinsko kultūros centro direktorė Tatjana Syrovatnikova. Įstaigos vadovė džiaugėsi puikiai pavykusiu susitikimu, visiems nuoširdžiai padėkojo, o mūsų kolektyvui įteikė nugalėtojų diplomą „Liaudies daina“.

Į namus, Visaginą, sugrįžome laimingi, kupini optimizmo. Džiaugiamės, jog galime pasidalinti potyriais ir papasakoti apie dar vieną susitikimą su Gimtine.

Irina Urbonavičienė
Visagino kultūros centro folkloro ansamblio „Suzorje“ vadovė

Prenumeruok – apie renginius žinok!

Renginių anonsas

  • Nuo 2020 m. balandžio 28 d. iki 2020 m. gegužės 30 d. atšaukiami visi renginiai

Mūsų draugai