„Svarbiausi dalykai yra pasakomi paprastai“

Jei fotografijoje užtušuotum Jūratės Miliauskaitės veidą, ji vis tiek liktų atpažįstama. Nes Jūratės veidas yra jos rankose – gitara.

Miliauskaitės balso tembrą taip pat būtų sunku sumaišyti su bet kuriuo kitu. Jis įsimintinas. Moteris su gitara, nuo scenos kalbanti širdimi.

Prieš kelias dešimtis metų su tuo metu populiaria grupe „Sekmadienis“ aktyviai koncertavusi  J. Miliauskaitė šiandien žengia kitu keliu – akustiniu, o jos dainos – brandžios ir išjaustos – dažnai skamba kamerinėse erdvėse.Miliauskaitės koncertas

Kartu su J. Miliauskaite groja profesionalus džiazo muzikantas Dainius Pavilonis (fortepijonas). Dabartinį Jūratės stilių geriausiai apibūdintų žodžiai „brandi kūryba“.

Muzika, kurioje vienodai dera garsas, balsas ir tekstas. Būtent savo dainų tekstams J. Miliauskaitė skiria išskirtinį dėmesį.

„Gilūs ir svarbūs dalykai dažnai yra pasakomi paprastai, bet ne banaliai. Tekstas turi būti nebanalus, bet tuo pačiu – ir ne per daug sudėtingas. Klausytojas turi jį išgirsti ir suprasti“, – sako pati atlikėja.

Žmonių jausmai, kurie kartais virsta deimantais, o kartais – skausmu. Rytinio kavos puodelio pokalbis, atradimai ir praradimai, pagaliau – tarp žmonių iškylanti stiklo siena. Visa tai – Jūratės dainose. Jose galima sutikti save – save laimingą, save mylintį. Dar – pamatyti savo paties atspindžius

„Kartais popmuzikoje jaučiuosi kaip balta varna, nes neinu lengviausiu keliu. Antra vertus, kai žmonės sugrįžta į koncertus antrą kartą, tai džiugina“, – sako dainų autorė.

Muzikos ir poezijos vakarai su trumpais pašnekesiais, laikas, kuriame žaidžia jausmai – į tokius savo koncertus kviečia Jūratė Miliauskaitė.

Tad spalio 7 d. 18 val. pirmą kartą jūsų mieste į tokį susitikimą Jūratė kviečia visus, mylinčius ir mėgstančius akustinę muziką, susitinkame Visagino kultūros centro „Bangos“ salėje (Parko g. 16). Bilieto kaina 5 Eur.

Bilietais prekiaujama VKC „Draugystės“ kasų salėje:

II-VI 14.00-20.00 val.

Dėl bilietų kreiptis tel.: 8 688 90986

Prieš renginį – VKC „Bangos“ salėje.

Prenumeruok – apie renginius žinok!

Renginių anonsas

  • Nuo 2020 m. balandžio 28 d. iki 2020 m. gegužės 30 d. atšaukiami visi renginiai

Mūsų draugai