Teatro sezono pradžia!

VKC teatras „Gyvenimas gražus!” pradeda jau devintąjį savo sezoną ir visus mielai kviečia į spektaklį – melodramatišką komediją „Čiao!“.

Šioje prancūzų rašytojo bei dramaturgo Marko Žilbero Sovažono pjesėje  nusikeliama į praėjusio amžiaus septintojo dešimtmečio Prancūziją. Veiksmas vyksta Paryžiuje. Pjesėje gvildenamos amžinos temos – čia kalbama apie apie meilę ir pasiaukojimą, moralę ir turtą, dorą bei sąžinę. Scenoje matysime  dviejų dienų įvykius, kurie rutuliojasi susidūrus turtingo pramonininko Žeromo Kufiselio ir doro tarnautojo Antuano Martine šeimų interesams. O pagrindiniai vaidmenys, žinoma, tenka jų atžaloms – viskuo aprūpintai, bet tikro dėmesio ir meilės stokojančiai, Sofi bei laisvamaniškam geraširdžiui gatvės muzikantui Vensanui. Jie nuoširdžiai pamilsta vienas kitą… Tiesą sakant, tokios istorijos kasdien vyksta aplink mus. Jos žavios ir nepakartojamos, kaip ir pats gyvenimas!chiao_naujas sezonas

Vaidina Edita Spudytė, Violeta Janavičienė, Gerdas Baltušis, Rimantas Petravičius, Česlovas Mikšys ir pati režisierė – Birutė Davidovičė.

Tad nepasididžiuokite ketvirtadienio, rugsėjo 8 d., vakarą praleisti drauge su teatro „Gyvenimas gražus!” aktoriais. Atidarykime Teatro sezoną drauge!

Spektaklis „Čiao!“ įvyks VKC „Draugystės“ salėje. Pradžia – 18.00 val. Spektaklio trukmė – 80 min. Spektaklis nemokamas.

Prenumeruok – apie renginius žinok!

Renginių anonsas

KARANTINAS

NUO 2020-11-07 IKI 2021-01-31

Mūsų draugai