Visi kartu įžiebkime naujametę eglę!

Visus Visagino miesto gyventojus, mažus ir didelius, vis dar tikinčius šventiniais stebuklais ir nestokojančius įkvėpimo smagiai ir draugiškai švęsti gražiausias žiemos šventes, maloniai kviečiame 2013 m. gruodžio 13 d. susirinkus kartu įžiebti svarbiausią šventinį simbolį – naujametę miesto eglę.

Eglės įžiebimo renginiaiNuo 16.00 val. Sedulinos alėja pakvips gardžia sriuba, kurią virs Maltos ordino pagalbos tarnybos savanoriai. Akcija „Maltiečių sriuba 2013“ – tai šiltas kvietimas praeiviams simboline auka paremti labiausiai vargstančius mūsų visuomenės narius.

Nuo 17.00 val. naujoje miesto erdvėje – Sedulinos alėjos ir Veteranų gatvės sankirtoje vyks Naujametės eglės įžiebimo šventė, kurioje – nuoširdžiausi Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos mokinių bei Visagino kultūros centro kolektyvo „Rodnik“ koncertiniai numeriai, ugningi VšĮ „Vėjų namai“ artistų pasirodymai, šventinė mugė, kvepianti meduoliais ir garuojančia arbata, bei visų laukiami fejerverkai. Renginio režisierė – Birutė Klevickienė.

Šventinėje mugėje dalyvaus Visagino švietimo ir kultūros įstaigos, jų bendruomenių nariai. Čia rasite įvairiausių Visagino kultūros centro kūrybinių studijų dalyvių, Visagino kūrybos namų auklėtinių bei miesto moksleivių pagamintų suvenyrų, originalių dovanų idėjų bei rankų darbo gaminių. Smaližiai galės įsigyti šviežių ir saldžių kepinių, sušilti prie šilto gėrimo puodelio, draugai ir kaimynai galės jaukiai pabendrauti, susitikti ir parsinešti namo dalelę Kalėdinės ir Naujametės dvasios. O ateinant reiktų pagalvoti ne tik apie tai, ką gausite, bet ir apie tai, ką galite duoti. Galite atsinešti plačią šypseną ir atvirą širdį, o prie viso to dovanoti ir… knygą!

Jau tradicine tapusi Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“ šiais metais kviečia padovanoti naujų knygų ir Visagino viešajai bibliotekai. Net iki sausio 6 dienos knygynuose „Vaga“, „Pegasas“ ir „Knygų namai“ įsikurs specialios „Knygų Kalėdų“ lentynos. Akcijoje dalyvaujančios reikalingiausios knygos bus pažymėtos specialiu lipduku ir joms bus taikoma 20 proc. nuolaida. Naują knygą, nebūtinai iš akcijos interneto puslapyje www.knygukaledos.lt nurodyto knygų sąrašo, Visagino viešajai bibliotekai galite padovanoti ir atėję į eglės įžiebimo šventę. Reikia nepamiršti, kad už gerumą visuomet atlyginama gerumu…

Jeigu gruodžio 13 d. vakaras mums dovanos gražų ir ne įkyriai speigu besikandžiojantį orą, šventinį koncertą užbaigs smagios, nuotaikingos muzikos lydimas pasišokimas prie eglės iki 20.00 val.

Laukiame Jūsų, puikiai nusiteikusių, šiltai apsirengusių, pasidabinusių šypsenomis ir gerais linkėjimais vieni kitiems. Taip pat norime priminti, kad kiekviena iniciatyva prisidėti, padėti, pasiūlyti naują idėją yra labai laukiama. Žiemos ir kitas gausiai lankomas ir labiausiai laukiamas šventes mieste turėtų organizuoti visa draugiška bendruomenė, todėl skatiname Jus nebūti abejingus ir pasidalinti savo mintimis, o prireikus ištiesti pagalbos ranką organizatoriams ir šventės dalyviams. Kviečiame kartu kurti šventinę nuotaiką mūsų mieste!

Prenumeruok – apie renginius žinok!

Renginių anonsas

  • Nuo 2020 m. balandžio 28 d. iki 2020 m. gegužės 30 d. atšaukiami visi renginiai

Mūsų draugai