Idėjų konkurso „Mūsų kiemo šventė“ nugalėtojai laukia Jūsų!

Šių metų Visagino miesto šventę nusprendėme dedikuoti vietos gyventojams ir vietoje to, kad ieškotume, ką šaunaus pasiūlyti iš mūsų didelio pasaulio – pasistengėme kiek įmanoma daugiau surasti čia, Visagine – ir tokiu būdu prisidėti prie to, kad mūsų miesto gyventojams ekstremali situacija pasijaustų kuo švelnesnė.

Visagino kultūros centras paskelbė idėjų įgyvendinimo konkursą „Mūsų kiemo šventė“, tad nemažai to, ką šiandien ir rytoj sutiksite šventėje, yra pagamina, sukurta ar kitu būdu gimė čia, Visagine.

Rugpjūčio 6 d. Visagino kultūros centro „Bangos“ prieigose bus pradėta kurti floristinė kompozicija „Visagino dvasios atspindys“. Idėjos sumanytoja ir įgyvendintoja jauna, iniciatyvi visaginietė floristė Antonina Ignatjeva. Kūrybinis procesas truks iki rugpjūčio 8 d. Jo metu iš gyvų gėlių žiedų bus sukurtas įspūdingo grožio Visagino miesto simbolis – sparnus išskleidusi gervė!

Rugpjūčio 8 d. 15.00 – 18.00 val. Santarvės aikštėje „Atradimų pieva“ kvies atrasti netikėtas veiklas ir save šiose veiklose:

  •  „Visagino Šachmatų Klubas“ kvies patirti šachmatų stebuklą. Visi norintys – tiek vaikai, tiek suaugusieji – turės galimybę išbandyti save ne tik turnyruose, bet ir šio nuostabaus intelektinio sporto pamokose, kurios šį sykį bus dar patrauklesnės, nes greta tradicinių šachmatų, svečius pakviesime stumdyti ir milžiniškas lauko figūras!
  • Greta intelektinio sporto, kviesime ir fiziškai pajudėti. Visaginiečių organizacija „Atmofera“ kvies išbandyti save batutų kovose. Puiki proga gyvai patirti, koks linksmas ir smagus gali būti sportas!
  • Ir, žinoma, koks Visaginas be meno! „Atmosfera“ kvies atrasti muziką per… DJ pultą! Kokia būna didžėjavimo įranga? Kaip tinkamai parinkti kūrinius? Kaip kūrinius jungti vieną su kitu? Kas yra BMP ir kaip tai reguliuoti? „Atradimų pievoje“ rasite atsakymus į klausimus, kurie galbūt net nežinojote, kad egzistuoja 

Intelektualų dėmesiui – tą pačią dieną (rugpjūčio 8 d.) 16.00-19.00 val. atgaiva Jūsų sielai – Visagino kultūros centro „Bangos“ kiemelyje vyks intelektiniai žaidimai – Protų kovos! Čia laukiamos žaidėjų komandos, pasirengusios savo žiniomis „kautis iki paskutinio kraujo lašo“. Įdomiausiomis užduotimis pasirūpino A. Osincevas ir S. Gluchovas, tad laukia tikrai aršūs komandų susirėmimai! O pasibaigus proto mankštai laukia kojyčių mankšta – iki 21.00 val. DJ vakarėlis su „Badass Company“. Įvairaus amžiaus visaginiečiai, nepraleiskite progos pasiausti!

 

 

Prenumeruok – apie renginius žinok!

Renginių anonsas

KARANTINAS

NUO 2020-11-07 IKI 2020-12-17


Mūsų draugai