XV monospektaklių festivalis „Atspindys“

2020 m. spalio 7-10 d. Visagine vyks XV monospektaklių festivalis „Atspindys“.

XV tarptautinis monospektaklių festivalis ATSPINDYS Visaginas 2020
PROGRAMA

Spalio 7 d. 17.30 val., Visagino kultūros centro koncertų salė „Draugystė“
FESTIVALIO ATIDARYMAS
Andrius Bialobžeskis ir „Vilniaus arsenalas“ (Lietuva)
APIE ŽVĖRIS IR ŽMONES
Muzikėčios pagal Kristijoną Donelaitį
„Apie žvėris ir žmones“ – tai teatralizuotas muzikinis kūrinys, žanriškai apibrėžtas kaip muzikėčios (muzikinės pasakėčios).Šiame kūrinyje, pasitelkus madernią muzikos kalbą ir šiuolaikines meno priemones, siekiama naujai pažvelgti į K. Donelaičio pasakėčias, traktuojant jas ne kaip istorinį artefaktą, o kaip paradoksaliai drąsią ir aktualią mūsų laikams medžiagą.
Spektaklio trukmė 1 val.

Spalio 7 d. 19.00 Visagino kultūros centro kino salė
Vladimiras Serovas
RENKUOSI LAISVĘ (Lietuva)
Aleksandro Galičiaus kūrybos motyvais (rusų kalba)
Rusų dramos teatro aktorius Vladimiras Serovas pateikia žiūrovams monospektaklį apie Rusijos poetą, scenaristą, dainų atlikėją ir autorių Aleksandrą Galičių (tikroji pavardė Ginzburgas, 1918–1977), dėl kūrybos persekiotą KGB, 1974-aisiais priverstą emigruoti iš SSRS, gyvenusį Norvegijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, dirbusį radijo stotyje Laisvė. Pritardamas gitara jis atlikdavo savo lyrines ir satyrines dainas bei balades, kuriomis daugiausia kritikuodavo stalinistinį režimą, primindavo teroro aukas, persekiojamus žmones (A. Achmatovą, D. Charmsą, O. Mandelštamą). Spektaklis pavadintas kaip ir viena iš A. Galičiaus dainų – „Renkuosi laisvę“.
Spektaklio trukmė 1 val.

Spalio 8 d. 18.00 val., Visagino kultūros centro koncertų salė „Draugystė“
Arkadijus Gotesmanas (perkusija) ir Julius Grickevičius (tekstas) (Lietuva)
PERKUSINĖS ATVIRUTĖS
„Perkusinės atvirutės“ – žanro ribas peržengiantis tarpdisciplininis vienos dalies koncertas perkusijai, elektronikos garsams ir pasakotojui, papildytas asociatyviais vaizdais projekcijose (vaizdo menininkai Linas Liandzbergis ir Arturas Valiauga). Koncertą sudaro 9 arba 10 pjesių, neturinčių vieno teminio ar muzikinio ryšio. Jos dedikuotos džiazo trimitininkui Milesui Daviesui, psichoanalizės pradininkui Sigmundui Freudui, poetui Josifui Brodskiui, baleto šokėjui Rudolfui Nurejevui, rašytojai Sylviai Plath, kompozitoriui Maurice’ui Raveliui. Dedikacijas lydi ištraukos iš šių asmenybių laiškų, poezijos, jų gyvento laikotarpio spaudos. Atvirutė šiame koncerte simbolizuoja įprastos situacijos grožį, iš pabirų faktų sukurtą mozaiką, siejasi su improvizacijos samprata, žinutės glaustumu, talpumu, įspūdžiu, jaudulio būsena. Atvirutė – tai užfiksuotas laikas, nes ji vėliau saugoma, tampa prisiminimo dalimi, pergyvena gavėją. Tokiu principu grindžiama improvizacija scenoje – muzikinės pjesės pasižymi glaustumu, talpumu, priemonių įvairove, kurioje dominuoja perkusija, bet atsiranda vietos ir kitiems instrumentams.
Arkadijus Gotemanas – universalus menininkas, daug laiko skiriantis atminties kultūrai ir improvizacijos panaudojimui įvairiose meno srityse. Menininkas yra sukūręs muzikinius  monospektaklius „Stotis Nº mieste“, „Dievo žmogaus istorija“, „Soluojantys veidai“ (su šv. Kristoforo kameriniu orkestru), kuriuose muziką jungia su literatūra, teatru, vaizduojamaisiais menais. Pasak kritikų, A. Gotesmanas nėra įprastas menininkas. Daug kas jį laiko tiesiog „džiazmenu“ ir perkusijos virtuozu, tačiau jam itin svarbu ir sceninis istorijų pasakojimas.
Pasirodymo trukmė 1 val.

Spalio 8 d. 19.00 Visagino kultūros centro Kino salė
Jelena Bogdanovič (Lietuva)
JOSIFAS, MARINA IR ANA (rusų kalba)
Lietuvos rusų dramos teatro aktorė Jelena Bogdanovič būsimo spektaklio „Josifas, Marina ir Ana“ (Ką mums dovanoja įkvėpimas, arba Brodskio, Cvetajevos ir Achmatovos pėdomis Vilniuje) eskizu atskleidžia Vilniaus istorijas, apie kurias mažai kas žino, tai yra – didžiųjų XX amžiaus Rusijos poetų istorijas, kurios rutuliojosi ir Vilniuje. „Čia kaip pasakoje: pasuksi į dešinę – atsidursi palėpėje pas Cvetajevą, į kairę – ant kelių klūpo Achmatova, eisi tiesiai – susidursi su pačiu Brodskiu. O greta jų – tie niekam nežinomi žmonės, kurie reikiamu momentu buvo šalia ir pasiūlė petį atsiremti, padėjo žodžiu ar darbu: užmiršta mokytoja, kuklus kunigas ar paprasta šeima, radusi ir išsaugojusi mums poeto laiškus… Mus visus – poetus ir paprastus žmones, gyvuosius ir mirusiuosius – sieja dvasinis troškulys. Apie tai mano būsimasis spektaklis. Ir, žinoma, jame skambės trijų mano mylimų poetų eilės,“ – taip savo naują scenos kūrinį pristato aktorė Jelena Bogdanovič, spektaklio kūrybos nuotaikas perteikusi ir poetine forma – eilėraščiu:
Vilnelė, Vilnius, gatvės linkis
(Čia nors eilėraščius rašyk) –
Kultūros miestas, gal tik Rilkė
Čia nesilankė dar nėsyk,
Tad apie jį lyg ir nebylios
Gatvelės, skverai, sodai, va,
Tik Josifo čia žingsniai tylūs
Po kupolu tebėr, eiva
Ten, kur nelaimė – Dievo dovana.
Kur verksmas Anos, kai išlydi vyrą:
Likimo smūgio siaubą Madonà
Tikėjimu nustelbs, ir tyras
Palėpės Parnase atgis, dievaž,
Marinos linkstantis šešėlis.
Bet išdainuosiu, ką regėjus aš
Tiktai vėliau, iš sapno tai iškėlus!
Jelena Bogdanovič Lietuvos rusų dramos teatre sukūrė daugiau kaip 50 vaidmenų. 1994 m. kartu su dailininke Nina Livont pastatė ir suvaidino monospektaklį pagal Marinos Cvetajevos eiles „Į bučinių tyliųjų šalį“.
Spektaklio trukmė 1 val.

Spalio 8 d. 20.00 Visagino kultūros centro koncertų salės „Draugystė“ fojė
Aleksandras Rubinovas (Lietuva)
MANO TĖVAS (rusų kalba)
Pagal Stanislovo Rubinovo atsiminimus
Spektaklis „Mano tėvas“ pasakoja unikalią mano tėvo Stanislovo Rubinovo (1930 – 2013) gyvenimo istoriją. 1941 m. liepos pradžioje Paneriuose sušaudė jo tėvą, o jiedu su motina nepaklusę ir nenuėję į getą, buvo priversti iki 1944 m. slapstytis Vakarų Baltarusijos miškuose. Išsikasė žieminę ir gyveno duobėje. Nuolat kentė badą, šaltį, ne kartą tik per plauką jiems pavyko išvengti mirties… Tai stebuklinga išgyvenimo istorija. 
Spektaklio trukmė 1 val. 10 min.

Spalio 8 d. 21.30 Visagino kultūros centro kino salė.
PRIE KO TOS ŽUVYS IR TEATRAS ? 
Filmas apie aktorių Vladą Bagdoną (nemokamas)
Kino filmo trukmė 1 val.

Spalio 9 d.
17.30 Alexej Boris (Vokietija, BORIS&KONSORTEN) Mark Ravenhill monospektaklio „Produktas“ ir 19.00 Wojtek Kowalski (Lenkija, TEATR WOJTKA) monospektaklio „Homosovieticus“ NEBUS, nes nuo rugsėjo 28 d. įsigalioja atnaujintas labiausiai koronos viruso (COVID-19) infekcijos paveiktų šalių sąrašas. Daugiau informacijos čia 

Spalio 9 d. 20.30 Visagino kultūros centro koncertų salė „Draugystė“
Gediminas Storpirštis
ŽMONĖS ANT TILTO
Pagal Wislawos Szymborskos eiles
Valstybinio jaunimo teatro aktorius, teatro pedagogas, režisierius, bardas, dainuojamosios poezijos festivalių meno vadovas Gediminas Storpirštis pristato savo antrąjį monospektaklį. Pirmąjį monospektaklį pagal Mikalojaus Vilučio esė „Sriuba“ aktorius sukūrė 2016 m., jis buvo parodytas ir XIII tarptautiniame monospektaklių festivalyje „Atspindys“. Žiūrovų dėmesio, vaidmenų ir koncertų nestokojantis G. Storpirštis į klausimą, kas paskatino išbandyti save monospektaklyje, yra atsakęs, kad smalsumas: „Kaip ir M. Vilučiui brandžiame amžiuje reikėjo drąsos iš dailės šokti į literatūrą bei savo rašymus viešai paskelbti, taip ir man keliaujant į vėlyvesnį kūrybinį etapą norisi naujų kūrybinių iššūkių“, – sakė aktorius.

 1. Storpirštis ne tik kuria dainas pagal daugelio poetų eiles bei jas atlieka, bet ir pats rašo poetinius tekstus. Todėl nenuostabu, kad antrajam monospektakliui aktorius pasirinko žymiosios lenkų poetės, Nobelio premijos laureatės Wisławos Szymborskos (1923–2012) poeziją. Aktorius sako, kad jo kaip kūrėjo kasdienybę ženklina amžina abejonė, nežinojimas: „Kas toliau?“ Įstabiosios W. Szymborskos kūrybą, pasirodo, taip pat maitino šis klausimas, šis žodis „nežinau“. Kūrybą ir jos lydimą gyvenimą aktorius vadina gyva tėkme, nuolatiniu esminių klausimų permąstymu.
 2. Storpirštis apie naująjį monospektaklį: „Spektaklio eskize „Žmonės ant tilto“ – lenkų poetės Wisławos Szymborskos kūryba ir dviejų lietuvių poečių Daivos Čepauskaitės bei Violetos Palčinskaitės eilės, spektaklyje virtusios dainomis. Kodėl šis vakaras skirtas tik moterų poezijai? Galbūt todėl, kad moterys yra vartai, per kuriuos į pasaulį žengia gyvybė. O moterys poetės neretai tampa Pasaulio Motinomis.
  Jos moka laukti ir įsiklausyti…
  Jos įprato budėti prie gyvybės vartų.
  Ir gal todėl jų poetinę klausą pirmiausia pasiekia tai, kas dar tik beldžiasi į pasaulį, kas dar trapu, bet turi būti išgirsta, kas gyvybiškai svarbu mums visiems – šiuo metu gyvenantiems Žemėje.“ 

Spektaklio trukmė 1 val.

Spalio 9 d. 21.30 Visagino kultūros centro kino salė.
Birutė Mar (Lietuva, SOLO teatras)
MOTINOS PIENAS pagal Noros Ikstenos romaną
Spektaklio eskizas
Scenarijaus autorė, režisierė ir atlikėja – Birutė Mar
Birutės Mar naujas spektaklis „Motinos pienas“ kuriamas žinomos šiuolaikinės latvių rašytojos Noros Ikstenos romano motyvais. Tai motinos ir dukters istorija sovietėje Latvijoje 1969-1989 metais, o taip pat – šalies istorija nuo sovietinės stagnacijos iki nepriklausomybės paskelbimo. Viskas labai atpažįstama – ir sovietinė mokykla, ir stingdantis sistemos negailestingumas, ir artėjančios laisvės nuojauta… 
Spektaklyje Birutė Mar kuria du vaidmenis – motinos ir dukters. Motina – gydytoja, tremtinio dukra, iš kurios sovietų valdžia atima viską: ne tik profesinę ateitį ir tapatybę, bet ir gyvenimo džiaugsmą ir prasmę. Jos dukra – mamos priešingybė, iš prigimties kupina gyvenimo geismo. Tai pasakojimas apie emocinę ledo sieną, kuria motina atsitveria nuo dukters – iš meilės ir noro apsaugoti.  Apie nemeilę, kuri kaip išsigelbėjimas; apie aplinką, kur nuodais virsta viskas – netgi motinos pienas.
Spektaklio trukmė 1 val.

Spalio 10 d. 
Dėl koronos viruso (COVID-19) ATŠAUKIAMAS 15.00 val. Visagino kultūros centro salėje „Sedulina“ turėję įvykti Jevgenijos Kozlovos (Latvija, Valkos miesto teatras) monospektaklis „Švelnumas“.

VKC „Draugystės“ kasos darbo laikas:
II―VI 14.00―20.00 val.
Dėl bilietų įsigijomo/grąžinimo kreiptis tel.: 8 688 90986
Bilieto kaina 6–10 eurų
Abonemento kaina į 5 pasirinktus spektaklius – 20 eurų (abonementų kiekis ribotas)

Mieli žiūrovai, maloniai prašome renginio metu išjungti mobiliuosius telefonus ir dėvėti veido apsaugos kaukes, laikytis LR Vyriausybės patvirtintų COVID-19 saugumo principų. Informuojame, kad viešinimo tikslais bus fotografuojama ir filmuojama.
Dėl koronos viruso (COVID-19) galimi pakeitimai. Žiūrovų skaičius taip pat bus ribojamas.

Prasidėjus renginiui – žiūrovai NEĮLEIDŽIAMI.
Ačiū, kad nevėluojate

—————————————————————————————————-

XV Международный фестиваль моно спектаклей „ATSPINDYS“
ПРОГРАММА

7 октября 17:30 час. ОТКРЫТИЕ ФЕСТИВАЛЯ, зал „Драугисте“
Андрюс Бялобжескис и „Vilniaus arsenalas“ (Литва)
О ЗВЕРЯХ И ЛЮДЯХ
По басням К. Донелайтиса
Этот спектакль относится к категории – лучшие спектакли прошлых лет, им был открыт 9 –й фестиваль Атспиндис и постановка вызвала огромный интерес не только актуальностью темы, но и прекрасным соединением виртуозно исполненным классическим текстом и современной музыки.
Спектакль на 5-м фестивале Друскининкайский летний театральный перекресток в 2019 г. был отмечен спецпризом.

7 октября 19.30 час., Кинозал
Владимир Серов (Литва)
Я ВЫБИРАЮ СВОБОДУ
По мотивам творчества Александра Галича (на русском языке)
Актер Русского драматического театра Литвы В. Серов представит зрителям свой спектакль о судьбе известнейшего русского советского барда, поэта и сценариста. Александра Галича, за свои убеждения вынужденного в 1974 г. эмигрировать из СССР.
Спектакль был успешно представлен летом 2020 гю на фестивале Санкрижа в Друскининкай.  Зрители были очарованы актерским мастерством , а также возможностью узнать много нового о творчестве известной личности.

8 октября 19 час., зал „Драугисте“
Аркадий Готесман (перкуссия) и Юлиюс Грицкявичус (текст) (Литва)
ПЕРКУСИЙНЫЕ ОТКРЫТКИ
„Перкусийная  открытка “ – это перешагнувший жанровые определения концерт для перкуссии, электронных звуков и  рассказчику, пополненный ассоциативными видами проекции. Концерт состоит из 10 пьес, не имеющих между собой ничего общего ни тематически, ни музыкально. Они посвящаются джазовому музыканту Мелису Давесу. Родоначальнику психоанализа Зигмунду Фрейду, поэту Иосифу Бродскому, балетному танцовщику Рудольфу Нуриеву, композитору Морису Равелю и др. Посвящения сопровождаются отрывками из писем этих людей, поэзией отрывками из газет тех лет. Открытка в данной случае символизирует красоту привычной ситуации. Открытка – это зафиксированное время, становящаяся фактом воспоминания, пережившим получателя.

8 октября 19 час., кинозал  
Елена Богданович (Литва)
ИОСИФ, МАРИНА, И АННА (на русском языке)
Эскиз к будущему спектаклю “ Иосиф, Марина и Анна“( Что нам дарит вдохновение, или По следам Бродского, Цветаевой и Ахматовой в Вильнюсе).
Вильнюс хранит истории, о которых мало кто знает – истории великих русских поэтов 20 столетия.Тут, как в сказке: направо пойдешь – за Цветаевой на чердак попадешь, налево – Ахматова стоит на коленях, а прямо – сам Бродский перед вами.А рядом с ними – те безвестные, кто в нужный момент оказался рядом и подставил плечо, помог словом или делом – забытая учительница, скромный ксендз, или простая семья, которая нашла и сберегла для нас письма поэта…Нас всех роднит духовная жажда – поэтов и обычных людей, живых и мертвых. Об этом мой будущий спектакль. И, конечно в нем будут звучать стихи троих  моих любимых поэтов.

2. Альтернативный вариант в стихах, написала для печатной версии сценария.В спектакле, рядом с великими даже не думаю читать, но они передают сюжет спектакля. Выбор за тобой.

Вильняле, Вильно и развилка
( Тут хочется писать стихи)
Культурная, здесь только Рильке
Не побывал, о нем тихи

Сады и улицы и скверы.
Вот Иосифа следы ведут
Под купол в поисках той веры, 
Что заставляет и беду

Воспринимать, как Божий дар.
Плач Анны, провожая мужа:
Мадонна, пронеси удар
Судьбы и неизбежный ужас –

Потом, когда – то, не сейчас!
Марины тень уже склонилась,
На чердаке найдя Парнас, 
И я спою всё, что приснилось,

8 октября 20 час., фойе „Драугисте“
Александрас Рубиновас (Литва)
МОЙ ОТЕЦ (на русском языке)
Сценарий, постановка и исполнение –  Александрас Рубиновас
Музыка – Фаустаса Латенаса, а также еврейская народная музыка
Продолжительность спектакля 1 час 10 минут.
Спектакль «Мой отец» рассказывает уникальную историю жизни моего отца Станисловаса Рубиноваса (1930 – 2013). В начале июля 1941 года в Панеряй, недалеко от Вильнюса расстреляли его отца (моего деда). А они с матерью не подчинились приказу, велевшему всем евреям поселится в гетто и были вынуждены до июля 1944 года скрываться в лесах Западной Белоруссии. Выкопали землянку и жили в яме. Три года терпели голод и холод, постоянный страх. Не раз были в волоске от смерти… Это воистину чудесная история выживания.
Премьера – декабрь 2019 г.

8 октября 21.30, кинозал
ПРИ  ЧЕМ ТУТ РЫБА И ТЕАТР?
Фильм об актере Владасе Багдонасе (вход свободный)

9 октября
из-за ограничений, связанных с COVID-19, не будет спектаклей в 17:30 и 19:00 час. Подробнее здесь

9 октября 20.30 час, зал „Драугисте“
Гедиминас Сторпирштис (Литва)
ЛЮДИ НА МОСТУ
По стихам Виславы Шимборской
Прекрасный театральный и кино актер, бард, основатель и руководитель фестиваля поющей поэзии Гядиминас Сторпирштис на фестиваль в Висагинас привозил свой спектакль  „СУП“.
Г. Сторпирштис не только создает музыку на стихи многих поэтов, исполняет их, но и сам пишет поэтические тексты. Поэтому неудивительно, что для второго своего моноспектакля  артист выбрал польского поэта, лауреата Нобелевской премии Виславу Шимборскую (1923-2012).  У него ежедневно мучают вечные сомнения, неизвестность: „Что дальше“ Прекраснейшей поэтессы творчество также питалось тем же вопросом и тем же словом „не знаю“. В спектакле, по признанию автора, звучит только женская поэзия, ставшая песнями: „ Может быть потому, что женщина является воротами, через которые в мир вступает жизнь, А женщины поэты  нередко становятся Матерями Мира“.

9 октября  21.30 час, кинозал
Бируте Мар (Литва, СОЛО театр)
МОЛОКО МАТЕРИ
Эскиз спектакля  по роману Норы Икстен

10 октября
Из-за короновируса (COVID-19) отменяется моноспектакль Евгении Козловой (Латвия, Валкский городской театр) „НЕЖНОСТЬ“, который должен был состояться в 15 час в зале „Седулинос“

Билеты можно купить/вернуть в кассе зала „Драугисте“ ВЦК,
тел. 8 688 90986

Цена билетов от 5 до 10 Евро.

Цена абонемента на 5 спектаклей по выбору –  20 Евро (Количество абонементов ограничено)

Prenumeruok – apie renginius žinok!

Renginių anonsas

 • Spalio 20 d. 18 val.
  Trumpametražių filmų almanachas „Viskas prasideda Kijeve“. Įėjimas
  nemokamas.
  „Draugystės“ kino salė
 • Spalio 21 d. 14.30 val.
  Kino filmas „Kosminis Samsamas“ (animacija, filmas dubliuotas lietuviškai).
  Bilieto kaina: 4, 5 eur.
  „Draugystės“ kino salė
 • Spalio 21 d. 17.30 val.
  Kino filmas „Lesė grįžta“ (animacija, filmas dubliuotas lietuviškai).
  Bilieto kaina: 4, 5 eur.
  „Draugystės“ kino salė
 • Spalio 21 d. 20 val.
  Kino filmas „Matyk kaip aš“ (komedija, filmas rusų kalba su lietuviškais subtitrais).
  Bilieto kaina: 4, 5 eur.
  „Draugystės“ kino salė
 • Spalio 22 d. 10.30-16.30 val.
  Seminaras „Finansų paieškos laboratorija“. Išankstinė dalyvių registracija
  „Sedulinos“ konferencijų salė
 • Spalio 22 d. 14.30 val.
  Kino filmas „Didžapėdžio vaikis 2“ (animacija, filmas dubliuotas rusiškai).
  Bilieto kaina: 4, 5 eur.
  „Draugystės“ kino salė
 • Spalio 22 d. 17.30 val.
  Kino filmas „Strelcovas“ (drama, filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais).
  Bilieto kaina: 4, 5 eur.
  „Draugystės“ kino salė
 • Spalio 22 d. 20 val.
  Kino filmas „Kosmobolas“ (nuotykių, filmas rusų kalba su lietuviškais subtitrais).
  Bilieto kaina: 4, 5 eur.
  „Draugystės“ kino salė
 • Spalio 23 d. 14.30 val.
  Kino filmas „Drakono raitelis“ (animacija, filmas dubliuotas lietuviškai).
  Bilieto kaina: 4, 5 eur.
  „Draugystės“ kino salė
 • Spalio 23 d. 17.30 val.
  Kino filmas „Moterys meluoja geriau. Robertėlis: antroji banga“ (komedija, filmas lietuvių kalba).
  Bilieto kaina: 4, 5 eur.
  „Draugystės“ kino salė
 • Spalio 23 d. 20 val.
  Kino filmas „Matyk kaip aš“ (komedija, filmas rusų kalba su lietuviškais subtitrais)
  . Bilieto kaina: 4, 5 eur.
  „Draugystės“ kino salė
 • Spalio 24 d. 12 val.
  Kino filmas „Drakono raitelis“ (animacija, filmas dubliuotas lietuviškai).
  Bilieto kaina: 4, 5 eur.
  „Draugystės“ kino salė
 • Spalio 24 d. 14.30 val.
  Kino filmas „Didžapėdžio vaikis 2“ (animacija, filmas dubliuotas rusiškai).
  Bilieto kaina: 4, 5 eur.
  „Draugystės“ kino salė
 • Spalio 24 d. 12.30-14 val.
  Projekto „(Ne)tipinė architektūra kaip įvykis“ pristatymas ir paskaita „Sovietinės masinės architektūros istorija“ (rusų kalba)
  „Sedulinos“ konferencijų salė
 • Spalio 24 d. 14 val.
  VKC šokių kolektyvo „Rodničiok“ koncertas „Rudeniniai rateliai“. B
  ilieto kaina 1,50 eur.
  „Draugystės“ salė

    Parodos (darbo dienomis 10 – 20 val.)

 • Nuo rugpjūčio 30 d. iki spalio 20 d.
  Lietuvos liaudies dailės konkursinė paroda „Aukso vainikas“
  VKC „Sedulinos“ parodų salė
 • Nuo 2019 m. spalio 31 d.
  Visagino menininkų fotoakimirkų paroda
  VKC „Sedulinos“ erdvės (I aukštas)
 • Nuo 2019 m. vasario 11 d.
  Algirdo Smolskio tapybos darbų paroda
  VKC „Sedulinos“ erdvės (III aukštas)Mūsų draugai