Naujienos Kontaktai Apie mus Rezidencija Erdvės
Facebook Instagram

2023-08-09

Aleksandro Vasiljevo fondo paroda – MIESTAS VASARĄ (1930-1970 m. mada) (iki rugsėjo mėn.)

KUR? VKC „Draugystė" fojė, Parko g.7

KUR? VKC „Draugystė" fojė, Parko g.7

Aleksandro Vasiljevo fondas turi apie pusę milijono eksponatų ir džiaugiasi galėdami palaipsniui juos parodyti plačiajai visuomenei. Naujoji paroda skirta XX amžiaus 1930–1980 dešimtmečių urbanistinei madai, ir mes ją atidarome vasarą, todėl ekspozicijoje vyrauja vasaros tematika.

Paprastai XX amžiaus vidurį vasaros suknelėse gėlių tema buvo populiariausia margintuose audiniuose. Dauguma suknelių perteikia žydėjimo džiaugsmą ir teigiamą nuotaiką nuo ryškių aprangos spalvų. Gėlės ornamentuose, puokštėse ir miesto puošmenose visada yra labai moteriškos. Be gėlių kompozicijų, visada buvo populiarūs taškiniai, dryžuoti ir languoti raštai! Didelis džiaugsmas šiuolaikinėje parodoje atrasti ir eksponuoti tai, kas naujo ir gaivaus, kartu su kepuraitėmis, batais ir aksesuarais. Vasara – vaisių, uogų, saulės ir įdegio metas, kupinas pozityvo madoje.

Tegul džiaugsmas ir laimė, kylanti iš mados tendencijų, visada džiugina vyrus, vaikus ir moteris, užpildo visus kūrybine energija šiame turtingame vizualiniame pasaulyje.

Aleksandro Vasiljevo fondas Visagine dėkoja merui ir miesto savivaldybei už dalyvavimą, ir šia nauja paroda išreiškia susidomėjimą šio nuostabaus miesto kultūrinio gyvenimo plėtojimui.

Paroda veiks iki rugsėjo mėn.
Lankymas: II-VI 14.00-22.00

Kitos naujienos