Naujienos Kontaktai Apie mus Rezidencija Erdvės
Facebook Instagram

2022-11-11

Kviečiame dalyvauti Visagino eglės įžiebimo šventės mugėje

2022 m. gruodžio 3 d. Santarvės aikštėje įžiebsime kalėdines šviesas ir pradėsime skaičiuoti dienas iki Naujųjų metų! Kviečiame dalyvauti Miesto eglės įžiebimo šventės mugėje.

2022 m. gruodžio 3 d. Santarvės aikštėje įžiebsime kalėdines šviesas ir pradėsime skaičiuoti dienas iki Naujųjų metų! Kviečiame dalyvauti Miesto eglės įžiebimo šventės mugėje.

Atsižvelgiant į ribotą vietų skaičių ir siekiant užtikrinti prekybos mugėje įvairovę, kokybę ir šventinę atmosferą, iki 2022 m. lapkričio 25 d. kviečiame registruotis prekybininkus, prekiaujančius originaliais produktais ir prekėmis.

Atkreipiame dėmesį, kad mugė bus suskirstyta į 2 dalis:

I. Komercinė prekyba (nuo 12.00 iki 20.00 val.). Norintys dalyvauti mugėje prekybininkai turi
užpildyti el. registracijos formą: https://forms.gle/nYiUEAAXL87JEki17

Organizatorius savo nuožiūra atrinks prekybininkus, kurių produkcija geriausiai atitinka šventinės žiemos mugės koncepciją (žr. Kalėdinės mugės taisyklės:
https://docs.google.com/document/d/1Iravqf3D--f-ANALBbiXrRXllSs04edt4Ky_ifQQB38/edit).
Atrinkti prekybininkai bus informuoti registracijos formoje pateiktu el. pašto adresu. Mugės dalyvis, gavęs organizatorių registracijos patvirtinimą, bus nukreiptas į Visagino savivaldybės administracijos Vietinio ūkio valdymo ir statybos skyrių dėl leidimo prekiauti išdavimo
(https://www.visaginas.lt/paslaugos/345#c-18/t-56).

II. „Pagaminta Visagine“ (nuo 15.00 iki 19.00 val.).
Parodoje-mugėje kviečiami dalyvauti Visagino miesto meistrai, amatininkai, norintys pristatyti savo kūrybą (tai – šventės scenografijos dalis, tad leidimai bus išduodami  nemokamai).

Norintys dalyvauti mugėje kūrėjai turi užpildyti el. registracijos formą: https://forms.gle/AXeEYwREHFJ3AE9S7.

SVARBU! Šioje mugės dalyje, kurios idėja pristatyti Visagino kūrėjus, negali dalyvauti masinės produkcijos gamintojai ir platintojai, kūrėjai ne iš Visagino.

Kurkime šventę kartu!

Kitos naujienos