Naujienos Kontaktai Apie mus Rezidencija Erdvės
Facebook Instagram

Kviečiame prekiauti Visagino miesto šventėje

Kviečiame prekiauti Visagino miesto šventės mugėje rugpjūčio 6 d. Santarvės aikštėje 10.00-00.00 val.

PRIEDAI ATSISIUNTIMUI

Kviečiame prekiauti Visagino miesto šventės mugėje rugpjūčio 6 d. Santarvės aikštėje 10.00-00.00 val.

INFORMACIJA
- Mugę sudaro trys zonos (mugės planas):
Raudona zona – restoranai / kavinės;
Geltona zona – maistas;
Mėlyna zona – ne maisto prekės.

- Prekybos vietą parenka renginio organizatorius.

- Prekybos Santarvės aikštėje įkainiai.

- Mugėje nepageidaujami masinės gamybos žaislai (pvz.: šviečiantys plastikiniai žaislai), agresiją skatinantys žaislai (pvz.: šautuvai).

- Pirmumo teisė gauti prekybos vietą skiriama autorinių darbų prekiautojams; tautinio ir kulinarinio paveldo sertifikatus turintiems dalyviams ir prekiaujantiems tautinio paveldo sertifikuotais gaminiais (tik pateikus sertifikato kopiją).

- Mugės dalyviai privalo atvykti ne vėliau kaip iki 9 val. Atvykę vėliau nebeįleidžiami į aikštę. Į mugės teritoriją leidžiama įvažiuoti tik turint tikslą išsikrauti prekes ar išvežti prekes iš renginio teritorijos, prieš pradedant prekybą ar pasibaigus prekybai. Prekybą pageidaujama pradėti 10 val.

REGISTRACIJA
- Iki 2022 m. liepos 21 d. užpildyti Sutikimą prekiauti mugėje ir išsiųsti el. paštu violeta.abariene@visaginokultura.lt. Su Sutikimu prekiauti pateikti produkcijos ir prekybos vietos nuotraukų.

- Sutikimas prekiauti (registracija) nėra automatinis dalyvavimo mugėje patvirtinimas. Organizatorius, susipažinęs su planuojama prekiauti produkcija, pasilieka teisę nepriimti prekiautojo į mugę, atsižvelgdamas į bendrą mugės koncepciją, siekdamas užtikrinti pasiūlos įvairovę ir mugės turinio kokybę.

- Sutikime prekiauti nenurodyta produkcija prekiauti griežtai draudžiama. Organizatorius, pastebėjęs iš anksto nesuderintą produkciją, turi teisę prašyti ją pašalinti.

- Oficialų renginio organizatoriaus patvirtinimą dėl dalyvavimo mugėje atrinkti prekiautojai gaus el. paštu arba telefonu.

- Po patvirtinimo prekiautojas turi kreiptis į Visagino savivaldybės administracijos Vietinio ūkio valdymo ir statybos skyrių, išduodantį leidimus prekiauti ar teikti paslaugas Visagino savivaldybės tarybos nustatytose viešosiose vietose.

Kitos naujienos