Naujienos Kontaktai Apie mus Rezidencija Erdvės
Facebook Instagram

2022-03-27

Legendinis muzikinis spektaklis vaikams„Senelės pasaka“

Apšerkšniję mūsų žiemos,
Balta balta, kur dairais,
Ilgas pasakas mažiemus...

Apšerkšniję mūsų žiemos,
Balta balta, kur dairais,
Ilgas pasakas mažiemus...

S. Nėries eilėraštis „Senelės pasaka“ daugeliui primena vaikystę ir tikėjimą paprastais stebuklais. Teatro ATVIRAS RATAS spektaklis vaikams sukurtas būtent šio eilėraščio pagrindu. 

Muzikinis spektaklis–improvizacija „Senelės pasaka“ skirtas ir patiems mažiausiems žiūrovams, ir jų tėveliams. Tai spektaklis, kuriame, atgiję žinomų pasakų personažai – Žąsinas Moliūgas, trečias brolis Jonas, Našlaitėlė, žalčio žmona Eglė bei daugelis kitų, atvirai ir žaismingai pasakoja savo neįtikėčiausias istorijas bei drąsiai kviečia mažuosius kurti pasaką kartu. Pasaką, kur žąsinai gali skraidyti, o žuvys – kalbėti. Kur kiekvienas gali virsti, kuo tik panorėjęs, o stebuklai užklupti tada, kai mažiausiai jų lauki ir tikiesi…

Aktorių, vaikų ir jų tėvelių fantazijos dėka muzikinis spektaklis-improvizacija „Senelės pasaka“ tampa vartais į paslaptingą bei nuotaikingą pasakos pasaulį. Užkrečiančios dainelės bei įsimintina spektaklio režisieriaus Aido Giniočio melodija, parašyta eilėraščiui „Senelės pasaka“, tikrai neleis niekam sėdėti ramiai sudėjus rankų...

Tai spektaklis ne tik žiūrėjimui, bet aktyviam dalyvavimui... „Senelės pasaka“ kviečia visus nebijoti kurti bei žaisti kartu.

Atnaujintas spektaklis Visagine bus rodomas kovo 30 d. 17.30 val. VKC salėje „Sedulina“ (Vilties g. 5).

Bilietus galite įsigyti internetu arba VKC „Draugystė“ kasoje (Parko g. 7) II-VI 14-20 val. (atsiskaitymas tik grynaisiais).

Kitos naujienos