Naujienos Kontaktai Apie mus Rezidencija Erdvės
Facebook Instagram

2023-06-27

Liepos 6-ąją Mindaugas Visagine!

Liepos 6-ąją kviečiame švęsti Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną. Tebūnie tai ryški, spalvinga, džiaugsmo ir pasididžiavimo kupina diena!

Liepos 6-ąją kviečiame švęsti Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną. Tebūnie tai ryški, spalvinga, džiaugsmo ir pasididžiavimo kupina diena!

🟡 17.30 val. Paskaita „Mindaugas karalius ir Visaginas“ (dr. Andrej Ryčkov)

Drauge su iš Visagino kilusiu istoriku, šventinėje paskaitoje iš arčiau pažvelgsime į žavingus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės laikus, o ir... Visaginą šiuo laikotarpiu! Paskaita vyks lietuvių ir rusų kalbomis.

Kur? VKC „Draugystė“ fojė

🟢 19.00 val. Dramos ir šokio spektaklis MINDAUGAS

Unikalus scenos kūrinys, kurį prieš kelerius metus Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo proga pagal Justino Marcinkevičiaus istorinę poemą sukūrė Baltijos baleto teatras. Išskirtinis akcentas – spektaklyje vaidina visaginietė Aleksandra Metalnikova !

Kur? VKC koncertų salė „Draugystė“

🔴 21.00 val. Akcija Tautiška giesmė aplink pasaulį

Lietuviai visame pasaulyje tradiciškai giedos „Tautišką giesmę“. Šalies himnas – tai mūsų pergalės daina, tad šių metų „Tautišką giesmę“ skirskime įvairiausių mūsų pergalių paminėjimui. Kiekvienas turime savo triumfo arką. Triumfuokime ir giedokime drauge!

Kur? VKC „Banga“ terasa

RENGINIAI NEMOKAMI.
Viešinimo tikslais gali būti filmuojama ir fotografuojama.

Rengėjas: Visagino kultūros centras.
Rėmėjai: Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Visagino savivaldybė.
Partneris: Valdovų rūmų muziejus.

Kitos naujienos