Naujienos Kontaktai Apie mus Rezidencija Erdvės
Facebook Instagram

2023-05-22

Lietuvos tautinių bendrijų mini konferencija

Lietuvos tautinių bendrijų diena kasmet minima gegužės 21-ąją. Visaginui tai yra ypatinga proga: daugiatautiškumas yra vienas iš ryškiausių mūsų miesto bruožų, neatskiriama identiteto dalis.

Lietuvos tautinių bendrijų diena kasmet minima gegužės 21-ąją. Visaginui tai yra ypatinga proga: daugiatautiškumas yra vienas iš ryškiausių mūsų miesto bruožų, neatskiriama identiteto dalis.

Šia proga gegužės 25 d. yra organizuojama mini konferencija, kurios tikslas – įkvėpti Visagino tautines bendrijas tolimesnei veiklai, suteikti impulsą aktualiems sprendimams, išgryninti aktualijas bei padėti megztis ryšiams galimuose klasteriuose.

Juk mūsų ateitis priklauso nuo mūsų pačių!

Dalyviai: Visagino turizmo plėtros centras, Visagino ekonomikos plėtros agentūra, Visagino savivaldybės administracija, Visagino kultūros centras, Baltarusių, Totorių, Ukrainiečių, Lenkų, Rusų, Uzbekų, Armėnų bendrijos ir kiti tikslingai pakviesti svečiai.

Po renginio fotoreportažas kartu su informacija apie išgrynintas aktualijas, pasiektus bendrus susitarimus, numatytus planus bus pristatyta www.visaginas.lt.

Kitos naujienos