Naujienos Kontaktai Apie mus Rezidencija Erdvės
Facebook Instagram

Monospektaklis „Apie Romeo ir Džuljetą… tik vadino juos Margarita ir Abulfaz“

„Apie Romeo ir Džuljetą... tik vadino juos Margarita ir Abulfaz“ - Jelenos Dudič (Ukraina) monospektaklis pagal Svetlanos Aleksijevič romaną „Second-hand laikas“ .

„Apie Romeo ir Džuljetą... tik vadino juos Margarita ir Abulfaz“ - Jelenos Dudič (Ukraina) monospektaklis pagal Svetlanos Aleksijevič romaną „Second-hand laikas“ .

Permąstydama ir tarsi rožančiaus karoliukus dėliodama kiekvieną savo gyvenimo minutę, spektaklio herojė Margarita vėl ir vėl išgyvena košmariškas ir sykiu begalinės laimės sklidinas dienas, praleistas 1990 metais Baku mieste. Autentiški prisiminimai, neužgoždami dokumentiško realizmo, suteikia pasakojimui lyriškumo gelmę. Susituokia du jauni žmonės, Margarita ir Abulfazas. Margarita laukiasi kūdikio. Ateitis jiems atrodo prasminga tik tuomet, jei jie bus kartu. Tačiau, kaip Romeo ir Džuljetai, jų meilei iškyla pavojus – vien todėl, kad jie gyvena būtent tokioje šalyje ir tokiu laiku...

https://www.youtube.com/watch?v=D6dsV6nLHF0

Jelena Dudič (Alena DUDZICH) – viena iš žymiausių monospektaklių kūrėjų. 1984 m. baigė aktorinį fakultetą Kijevo Karpenko Karogo vardo teatro institutą. Iki 2017 m. dirbo Mogiliovo dramos teatre, kuriame sukūrė virš 50 vaidmenų. Už kūrybinę ir kultūrinę veiklą apdovanota Francisko Skorinos ordinu. Šiuo metu dirba Kijevo ir Dragobyčio miesto teatruose. Už spektaklį „Apie Romeo ir Džuljetą... tik vadino juos Margarita ir Abulfaz“ 2016 m. Jelena Dudič gavo 1-ją premiją X Tarptautiniame monodramos festivalyje „Thespis“ (Kylis, Vokietija).

Data ir laikas: 2022 m. balandžio 21 d. 18.00 val.
Vieta: VKC „Draugystės“ salė (Parko g. 7)

Bilietai internetu arba arba VKC „Draugystė“ kasoje (Parko g. 7) II-VI 14-20 val. (atsiskaitymas tik grynaisiais).

Renginio naujienos Facebook.

Kitos naujienos