Naujienos Kontaktai Apie mus Rezidencija Erdvės
Facebook Instagram

2024-03-26

NEREGĖTAS PASAULIS: Interaktyvūs šokio spektakliai 6-18 mėn. kūdikiams ir 1-8 metų vaikams su negalia (balandžio 4 d.)

11.00 6-18 mėn. kūdikiams / 13.00 1-8 metų vaikams su negalia

11.00 6-18 mėn. kūdikiams / 13.00 1-8 metų vaikams su negalia

11.00 | 6-18 mėn. kūdikiams

Bilietai: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/teatras/vaikams-ir-jaunimui/neregetas-pasaulis-interaktyvus-sokio-spektaklis-6-18-men-kudikiams-423506/

Svarbu! Bilietai reikalingi ir vaikui, ir suaugusiams.

Detalės sudaro visumą, kontrastai kuria dinamiką, judesiai veda į šokį. Taip aplinkinį pasaulį ir gyvenimą suvokia kūdikiai. Naujausias „Dansemos“ interaktyvus šokio spektaklis „Neregėtas pasaulis“ yra kupinas įvairiausių judesių, spalvų ir paviršių, žadinančių mažylių pojūčius ir ugdančių jų gebėjimą pastebėti detales, iš detalių jungti visumą ir kūrybiškai reaguoti į šokėjų siūlomas idėjas. Spektaklis kviečia vaikus tapti aktyviais veiksmo dalyviais ir tuo pačiu palieka mažyliams sprendimo laisvę, kada ir kaip jie norėtų įsijungti į spektaklio procesą.

Spektaklio idėja – kūrybiškai supažindinti kūdikius su pagrindiniais šokio elementais (erdve, laiku, energija) ir leisti mažyliams patirti šokį per judesį, spalvą, skirtingus scenografijos medžiagų ir šokėjų kostiumų paviršius bei ypatingai sukurtą muziką.

Spektaklį jau pamatė Lenkijos, Vokietijos, Danijos, Rumunijos ir Kipro mažyliai ir jų šeimos. Tad dabar nekantriai laukiame susitikimų su Lietuvos mažaisiais žiūrovais!

1-8 metų vaikams su negalia

Bilietai: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/teatras/vaikams-ir-jaunimui/neregetas-pasaulis-1-8-metu-vaikams-neregiams-silpnaregiams-arba-su-kitomis-negaliomis-423511/

Svarbu! Bilietai reikalingi ir vaikui, ir suaugusiams.

Įtraukus šokio spektaklis 1-8 metų vaikams su regėjimo sutrikimais, Dauno sindromu, autizmo spektro sutrikimais ir kitiems netipinės raidos vaikams, leidžiantis jiems patirti šokį per judesį, lytėjimą ir muziką.

Pamatyti pasaulį rankomis ir širdimi. Pajusti šokį kvėpuojant ir liečiant. Laikytis atstumo apkabinant ir prisiglaudžiant. Spektaklis kviečia žiūrovus tapti aktyviais dalyviais ir kartu su dviem šokėjomis tyrinėti šokį ir pasaulį per judesį.

👉 SPEKTAKLIS be teksto, komunikuosime judėsio kalba

Idėjos autorė ir choreografė Birutė Banevičiūtė
Choreografijos bendraautorė ir šokėjos Giedrė Subotinaitė, Agnė Ramanauskaitė-Dahm
Dailininkė Medilė Šiaulytytė
Kompozitorius Valerio Camporini Faggioni
Šviesų dailininkas Ignas Lungevičius
Fotografė Laura Vansevičienė
Trukmė 40 min.
Premjera 2022
Spektaklio sukūrimą finansavo Lietuvos kultūros taryba
Partneriai: Menų spaustuvė, Kauno miesto kamerinis teatras

Šokio teatras „Dansema“
www.dansema.lt

Kitos naujienos