Naujienos Kontaktai Apie mus Rezidencija Erdvės
Facebook Instagram

2022-10-11

 Nijolės Trinkūnienės tapybos darbų paroda „Spalvų šviesoje“

Spalio 14 – lapkričio 12 d. Visagino kultūros centro „Draugystės“ parodų salėje (Parko g. 7) bus eksponuojama Nijolės Trinkūnienės tapybos darbų paroda „Spalvų šviesoje“.

Spalio 14 – lapkričio 12 d. Visagino kultūros centro „Draugystės“ parodų salėje (Parko g. 7) bus eksponuojama Nijolės Trinkūnienės tapybos darbų paroda „Spalvų šviesoje“.

Parodos pristatymas įvyks spalio 14 d. 16.30 val.

N. Trinkūnienė apie parodą: „Šioje parodoje eksponuojami paveikslai nutapyti paskutiniaisiais metais. Tai peizažai ir gėlės. Du peizažai buvo sukurti dalyvaujant plenere „J. Vienožinskis 134 x 60“. Atminty išliko šilti to laiko prisiminimai. Justino Vienožinskio proanūkis Petras Šiaučiūnas dabar ūkininkauja prosenelio sodyboje, augina avis. Įdomi patirtis buvo tapyti šalia jų, aplink besiganančių. Kai kurios net prieidavo pasmalsauti, kas čia jų teritorijoje dedasi.

Ankstyvą pavasarį, sniegui tirpstant, nepaprastai gražiame Antalieptės miestelyje vyko projekto „Menų gaudyklė“ dailės pleneras, dovanojęs meniškai nuostabias tapymo erdves ir vis naujus motyvus. Iš Antalieptės į parodą atkeliavo šv. Velykų rytą tapyta „Saulėta pavasario diena“, taip pat paveikslai „Pavasaris“, „Šavaša“, „Antalieptės marios“.

Labai smagu vasarą tapyti nepaprasto grožio Ignalinos krašto apylinkes. Tai liudija drobėje stabtelėję „Bėčionių kaimas“, „Vakaras“, „Trys valtys“.

Dalį parodos sudaro mano taip mėgstamų gėlių, žolynų vaizdai. Tiesiog negaliu ramiai žiūrėti į tą stebuklingą pavasarinių gėlių ir sodų žydėjimą, kasmet išsiklojantį magišką Joninių pievų kilimą… Vos tik randu laisvo laiko minutę, tuoj ir prisėdu patapyti. Geriausia tai daryti kvepiančioje ir kūryba alsuojančioje gamtoje. Patinka draugams ir giminėms dovanoti nevystančias gėles. Jose užkoduoju geriausius jausmus ir linkėjimus. Su meile tai dovanoju ir Jums, šios parodos rengėjams ir lankytojams!“

Kitos naujienos