Naujienos Kontaktai Apie mus Rezidencija Erdvės
Facebook Instagram

2023-01-23

Šiuolaikinio cirko eskizo peržiūra: Aleksey Smolov (Latvija) ir Marcus Wärnheim (Švedija/Olandija) kūrybinės rezidencijos tarpinis rezultatas

Ar kada susimąstėte, kaip atrodo spektaklio kūrybinis procesas? Kokį kelią jis nueina iki to momento, kai po premjeros salę užpildo plojimai?

Ar kada susimąstėte, kaip atrodo spektaklio kūrybinis procesas? Kokį kelią jis nueina iki to momento, kai po premjeros salę užpildo plojimai?

Nuo sausio 9 dienos Visagino kultūros centre rezidavo du šiuolaikinio cirko kūrėjai – cirko disciplinų dėstytojas, „Rīgas cirks“ atlikėjas, o taip pat ir nepriklausoma kūryba užsiimantis artistas Aleksejs Smolovs (Latvija) bei muzikantas ir kompozitorius, besigilinantis į improvizacijos subtilybes, Marcus Wärnheim (Švedija / Olandija).

„Bangos“ salėje Aleksej ir Marcus užsiimė kūrybiniu procesu – pasitelkę improvizacijos metodą tyrinėjo galimas kūno ir muzikos sąveikas sceniniame kūrinyje, o kartu ir patį improvizacijos metodą.

Kviečiame pamatyti šio kūrybinio proceso tarpinius rezultatus, o taip pat – patį procesą aptarti su kūrėjais sausio 24 d. 17 val. VKC „Bangos“ salėje (Parko g. 16). Trukmė apie 60 min. (eskizo pristatymas ir pasikalbėjimas) Renginys nemokamas.

Ši kūrybinė rezidencijos yra projekto „Menų gaudyklė“ (Ežerų kraštas / Country of Lakes) dalis, dalinai finansuojamo Islandijos, Norvegijos ir Lichtenšteino lėšomis.

Kitos naujienos