Naujienos Kontaktai Apie mus Rezidencija Erdvės
Facebook Instagram

2022-12-19

Vilniaus senasis teatras (buv. Lietuvos rusų dramos teatras) kviečia vaikus į šventinę pasaką „Naujametiniai nuotykiai sapnų šalyje“

2023 m. sausio 11 d. 11.00 ir 13.00 Vilniaus senasis teatras (buv. Lietuvos rusų dramos teatras) kviečia vaikus į šventinę pasaką „Naujametiniai nuotykiai sapnų šalyje“. Spektaklis vyks Visagino kultūros centre „Draugystė“, Parko g. 7.

2023 m. sausio 11 d. 11.00 ir 13.00 Vilniaus senasis teatras (buv. Lietuvos rusų dramos teatras) kviečia vaikus į šventinę pasaką „Naujametiniai nuotykiai sapnų šalyje“. Spektaklis vyks Visagino kultūros centre „Draugystė“, Parko g. 7.

Išlydėdami 2022-uosius žiūrovams dovanojame tikrą šventinę pasaką. Darželinukus, pradinių klasių moksleivius, jų tėvelius, senelius, auklėtojus, mokytojus, visus, laukiančius Kalėdų senelio, pradžiugins aktorės, režisierės ir dailininkės Jevgenijos Rusakovos spektaklis „Naujametiniai nuotykiai sapnų šalyje“.

Pasakodama apie kuriamą šventinę pasaką režisierė J. Rusakova buvo paslaptinga: „Būk pasiruošęs stebuklams. Naujųjų naktį visada tikiesi antgamtinio ir stebuklingo nuotykio. Blogis tikrai bus įveiktas, o teisingumas nugalės. Kas buvo nedėmesingas artimiesiems, tikrai dėl to atgailaus. Naujųjų metų naktis visada mus paverčia geresniais, širdingesniais, atviresniais. Vaikai visada šiuolaikiški. Jie gyvena čia ir dabar. Taip buvo, yra ir bus. Sėkmingo spektaklio paslaptis – kai vaidinimo metu vaikai spiegia iš baimės ar susižavėjimo, kai po visko jį aptaria... Kai namie perskaito teatre matytą pasaką, tapatinasi su jos herojais, verčia tėvus savaitgalį vėl eiti į teatrą.“

„Naujametiniai nuotykiai sapnų šalyje“ pasakoja istoriją apie sename, bet labai jaukiame mieste gyvenančią mergaitę Alisą. Prieš Naujuosius metus Alisa nuėjo miegoti kuo anksčiau, nes svajojo greičiau susitikti su Kalėdų seneliu. Gerai, kad jos mylimiausi žaisliukai Lėlė Dafnė ir Meškutis perspėjo apie Naujųjų metų šventei gresiantį pavojų – Kalėdų senelį pagrobė klastingoji Sapnų šalies karalienė! Alisai teko ryžtis išgelbėti šventę ir iškeliauti į nuotykių kupiną kelionę, kurioje sutiko fantastinius personažus: Naktinį liūtą, Varlytę-Pleputę, Trolį ir Kalbantį veidrodį, kurie tapo jos vaikiško žygdarbio pagalbininkais ir tikrų naujametinių nuotykių stebuklų šalyje draugais.

Vienos dalies spektaklis, skirtas 5 – 12 metų vaikams.
Trukmė – 1 val.
Spektaklio kalba – rusų.

Bilieto kaina – 10 eur (su dovanėle)

Bilietų rezervacija grupėmsanastasija.archipova@vsteatras.lt arba tel. +37068494304 darbo dienomis nuo 10 iki 16 val. Grupę (nuo 10 vaikų) lydinčiam asmeniui įėjimas nemokamas – pagal paruoštą kvietimą.

Paruoštus kvietimus (atsiimti) ir užrezervuotus bilietus galėsite išsipirkti internetu (pavedimu/ kortele) arba prieš spektaklį (grynais)

Laukiame Jūsų teatre!

Kitos naujienos