Naujienos Kontaktai Apie mus Rezidencija Erdvės
Facebook Instagram

2023-04-28

Vilniaus senojo teatro gastrolės Visagine su spektakliu „Madam Rubinštein“

Po sėkmingo pasirodymo Vilniaus senojo teatro spektaklis MADAM RUBINŠTEIN grįžta į Visaginą!

Po sėkmingo pasirodymo Vilniaus senojo teatro spektaklis MADAM RUBINŠTEIN grįžta į Visaginą!

Spektaklis vyks 2023 m. gegužės 13 d. 18 val. Visagino kultūros centre „Draugystė“, Parko g. 7.

Bilietus galima įsigyti tik internetuhttps://kakava.lt/renginys/john-misto-madam-rubinstein-rez-raimundas-banionis/4337/9986

Spektaklio statytojas – garsus lietuvių kino ir teatro režisierius Raimundas Banionis, muziką sukūrė teatro melodijų meistras Faustas Latėnas, scenografiją – dailininkas Sergejus Bocullo, kostiumus – garsi mūsų kino, televizijos ir teatro dailininkė Daiva Petrulytė.

Nors Helena Rubinštein (Rubinstein) buvo reali istorinė asmenybė, John Misto parašė ne biografinę pjesę, o tik rėmėsi jos biografija. Kilusi iš Krokuvos žydų šeimos, Chaja (vėliau pasivadinusi Helena) Rubinštein (1870–1965) tapo milijoniere Niujorke, visame pasaulyje išgarsėjo reklamos, savo apsukrumo, darbštumo ir taupumo dėka, nugyveno labai įdomų gyvenimą ir mirė sulaukusi garbingo amžiaus. Pjesės veiksmo laikas labai konkretus – 1954 -1965 metai, paskutinis herojės gyvenimo dešimtmetis.

Pagrindinė pjesės linija – konkurencija pagal džiunglių įstatymus tarp to meto didžiųjų kosmetikos verslo ryklių – Helenos Rubinstein, Elizabeth Arden ir „Revlono“ įkūrėjo Charles‘o Revsono. Jų tarpusavio santykiai tikrai nebuvo gražūs: Helena ir Elizabeth galėjo ginčytis, iškeikti viena kitą, špygomis badytis, bet buvo ryškios asmenybės.

Heleną Rubinštein vaidina temperamentinga aktorė Inga Maškarina, Elizabetės Arden vaidmenį kuria Aleksandra Metalnikova, pripažinta geriausia aktore D. Tamulevičiūtės profesionalių teatrų festivalyje. Sekretorių Patriką vaidina Valentinas Krulikovskis, kuris buvo nominuotas „Auksiniam scenos kryžiui“ geriausio aktoriaus kategorijoje ir apdovanotas „Sidabrine gerve“ už geriausią metų antraplanį vaidmenį kino filme „Šventasis" (rež. A. Blaževičius).

Dviejų dalių komiška drama rusų kalba

Trukmė – 2 val. 10 min.

Kitos naujienos