Naujienos Kontaktai Apie mus Rezidencija Erdvės
Facebook Instagram

2023-03-08

Vilniaus senojo teatro gastrolės Visagine su spektakliu „Madam Rubinštein“

Vilniaus senasis teatras atvažiuoja į Visaginą su savo populiariausiu spektakliu MADAM RUBINŠTEIN pagal australų dramaturgo Johno Misto komediją.

Vilniaus senasis teatras atvažiuoja į Visaginą su savo populiariausiu spektakliu MADAM RUBINŠTEIN pagal australų dramaturgo Johno Misto komediją.

Spektaklis vyks 2023 m. kovo 14 d. 18 val. Visagino kultūros centre „Draugystė“, Parko g. 7.

Bilietus galima įsigyti tik internetuhttps://kakava.lt/renginys/john-misto-madam-rubinstein-rez-raimundas-banionis/4337/9194

Spektaklio statytojas – garsus lietuvių kino ir teatro režisierius Raimundas Banionis, muziką sukūrė teatro melodijų meistras Faustas Latėnas, scenografiją – dailininkas Sergejus Bocullo, kostiumus – garsi mūsų kino, televizijos ir teatro dailininkė Daiva Petrulytė.

Nors Helena Rubinštein (Rubinstein) buvo reali istorinė asmenybė, John Misto parašė ne biografinę pjesę, o tik rėmėsi jos biografija. Kilusi iš Krokuvos žydų šeimos, Chaja (vėliau pasivadinusi Helena) Rubinštein (1870–1965) tapo milijoniere Niujorke, visame pasaulyje išgarsėjo reklamos, savo apsukrumo, darbštumo ir taupumo dėka, nugyveno labai įdomų gyvenimą ir mirė sulaukusi garbingo amžiaus. Pjesės veiksmo laikas irgi labai konkretus – 1954 -1965 metai, paskutinis herojės gyvenimo dešimtmetis.

Heleną Rubinštein vaidina temperamentinga ir ryški aktorė Inga Maškarina, Elizabetės Arden vaidmenį kuria Aleksandra Metalnikova, pripažinta geriausia aktore D. Tamulevičiūtės profesionalių teatrų festivalyje. Sekretorių Patriką vaidina Valentinas Krulikovskis, kuris buvo nominuotas „Auksiniam scenos kryžiui“ geriausio aktoriaus kategorijoje ir apdovanotas „Sidabrine gerve“ už geriausią metų antraplanį vaidmenį kino filme „Šventasis" (rež. A. Blaževičius).

Pagrindinė pjesės linija – konkurencija pagal džiunglių įstatymus tarp to meto didžiųjų kosmetikos verslo ryklių – Helenos Rubinstein, Elizabeth Arden ir „Revlono“ įkūrėjo Charles‘o Revsono. Jų tarpusavio santykiai tikrai nebuvo gražūs, Helena ir Elizabeth galėjo ginčytis, iškeikti viena kitą, špygomis badytis, bet buvo ryškios asmenybės. Spektaklyje personažai vilkės praėjusio amžiaus 5–6 dešimtmečių stiliaus kostiumais.

Dviejų dalių komiška drama rusų kalba

Trukmė – 2 val. 10 min.

Bilieto kaina – 16,10 Eur

www.vsteatras.lt

Kitos naujienos